Mango Erkek Koleksiyonu

mangoerkekkoleksiyonu.jpg
Mango erkek kıyafetlerine de el atıyor. Mango’nun 2008 ilkbahar yaz sezonunda çıkacak erkek koleksiyonu He by Mango koleksiyonu altında satışa sunulacak.

Bu haberi de ilk benden duyun istedim, evet yanlış duymadınız bayanların mağaza içerisinde dolanıp durduğu, kabin ve kasalarda uzunca kuyruklar oluşturudukları Mango’da yaz sezonunda erkekler içinde ürünler göreceğiz.  He by Mango adı altında çıkacak koleksiyonda t-shirt, pantolon, jean, deniz kıyafetleri, ayakkabı ve aksesuarlardan oluşacak. İlk etapta seçilmiş 100 Mango mağazasında satılacak olan He by Mango erkek koleksiyonun talebe göre tüm mağazalara yayılması bekleniyor.
Erkekler adına çok sevindim. Mango’da kız arkadaşı, eşi kıyafet bakarken sıkılanlar en azından oyalanmış olacaklar:) Bakalım erkeklerde bayanlar gibi kuyruk oluşturacak mı?

7 Comments
 1. Çok komik çünkü İstanbul’daki röportajlarında “Erkek koleksiyonu hazırlamayı düşünmüyor musunuz?” sorusuna, “Kadınlar için üretecek birşey kalmadığında, erkek koleksiyonu hazırlarız.” diye cevaplamıştı! :))

 2. Valla bu süper bir haber. Nasıl sevindim bilemezsin.Benim gibi bir mango hastası varken eşim artık rahat edecek . En azından artık onu mangoya sürüklerken gel sana yeni bişiler bakalım diye evden çıkartırken zorlanmayacağım.Eğer o da beğenirse gelecek kıyafetleri biz artık en yakın ve konforlu bir mangoyu mesken tutar orada yatar kalkarız:))))

 3. OOOO yeliz ne kadar hızlısın maşşallah. Daha senden dün istedim erkeklerle ilgili haberler bugün karşımda duruyor ve işin güzeli mangodan eve gelmeyen bir kız arkadaşım var benim. Demek ki ben artık onunla alışverişe gidebileceğim:)) Sevgiler

 4. bu habere çok sevindim doğrusu, teşekkürler yelizcim…

 5. Bengi, baktılar mango kadınların çok ilgisini çekiyor pazarı genişletmeye karar verdiler :)

  Selda, bencede çok iyi oldu, ama bizim mangoyu karıştırdığımız gibi erkekler karıştıracakmı bakalım merakla bekleyelim ve görelim:)))

  Kevin, tesadüfün bu kadarı olur, genelde beyler için pek haber yapmıyorum aslında :) sabırsız davranmayacaksınız ama mango alışverişleri uzun olur hatunu sıkıştırmayın çıkalım çıkalım diye:)

  Aslıcım, inşallah Türkiye’de birçok mağazasında erkek koleksiyonuna yer verirler.

 6. ben bu habere cok sevindim ve mango erkek serisini dört gözle bekliyorum. umarım biran önce adanaya da gelir çünkü katalogtan super bi mayo ve yelek beğendim. hemen almayı düşünüyorum.:)))

 7. bence gayet başarılı sunumları olmuş.yalnız kombinlerde biraz türk erkeği giyim tarzı dışında olduğu için biraz olumsuz.ama olsun biraz casual biraz smart aktüelleriyle çok şık bir görünüm çıkarabiliyoruz.teşekkürler yelis=)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak