Mango İndirim Ziyareti

 mangoyelek2.jpg

Mango’da cidden %70 indirim var öyle varan cinsinden birşey değil. Ama daha çok M2 geçmiş sezon ürünlerinin satıldığı kısım çok inmiş durumda. Tanesi 5 YTL’den pantolon etek ve atlet  aldım. 

12 Comments
 1. eklediğin resimlerdeki giysileri indirimde göremiyorum :) bir de ben geç saatlerde gidiyorum herhalde tezgahlar pazar tezgahlarına dönmüş ,yığılı ,oluyor,sıkılıp kaçıyorum o zaman ben de…

 2. yaa bu grı badı supermıs ya mango benm mağazam yelız abla bılırr=) ordan pembe bı abıye almısıtmm ıns o ındfırme gırmmıstır ben sezonda almstn düğün ıcın ındırıme gırdıyse oldrrm kendımı=))))))) o kadar para verdık=))))))))))))

 3. yelizcim mangodaki 5 ytl olayını M1 e de taşısalar artık:=)))) bence M2deki ürünler çok eski moda dün gittim hiçbirşey yoktu.zara indirim yapıyormu yeliz ben her sezon bekliyorum ama tam indirim zamanında gidiyorum mesela dün gittim yeni sezonlar gelmiş hiçbirşey kalmamıştı. ayrıca indirim işini en iyi bilen accesorize sayende haberim oldu ve birsürü şey aldım 20 ytl ye::=)

 4. Tuğba, sizi masrafa sokuyorum değil mi:)

  Lale, ben sonuna denk geldim ama azda olsa birşeyler buldum. İyi günlerde kullan.

  Peri, inanırmısın ben aylardır mangoya uğramıyordum. Yoğun ve karışık halinden sıkılmıştım ama uğramamın vakti gelmişti.

  Tuğba, sezondan aldığın elbiseyi indirimde bulmak ne münkün sanmam kalmamıştır bak sevineceksin:)

  Nilay, inan bitmediyse sende bulursun umarım.

  Tuğba, ee m2 yi karıştırıp birşeyler bulacaksın m1 girmiyor genelde :) zara indirime gireli çok oldu tüketmişlerdir tabii. Accessorize’den ciciler aldın demek iyi günlerde kullan

  sevgiler
  yeliz

 5. Geçenlerde Mango’ya uğradım.Gerçekten de çok büyük bir indirim var.Hem kaliteli,hem şık,hem de çok ucuz.Bayağı bir alışveriş yaptım.Yukarıdaki gömleğe benzer bir gömlek,krem rengi bir etek,bir pantolon,iki çanta,üç kemer,bir tunik ve bir iki parça da takı..:)Hepsi de çok şık..Birbirini adeta tamamlıyorlar..Teşekkürler Yelizciğim..

 6. yha ben pendıkte oturuorum yelızcım bu yakada nerde allah askına bu mango gdıcem yhaaa cılgınca bı alsıversı:dıstıorum bendee:D

 7. kızlar meraba acaba mangoda indirimler yılın hangi zamanları bilen varmı acaba ?

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak