Marc Jacobs 2010 Yaz

marc-jocobs

marc-jocobs2

marc-jocobs3

marc-jocobs4

marc-jocobs5

Marc Jacobs, 2010 yaz koleksiyonunu Ney York Moda Haftası’nda tanıttı. Lady Gaga, Madonna, Anna Wintour ve Rachel Zoe gibi  birçok ünlü katıldı. Koleksiyonda en çok dikkatimi çeken ayakkabılar oldu. Marc Jacobs 2010 yaz koleksiyonunda topuklu ayakkabı yok.  Blazer ceketler şortlar ve uzun eteklerle kombinlenmiş. Ayrıca hemen hemen bütün kıyafetlerde fırfır detaylarını görüyoruz. Çantaların askıları biraz daha uzamış.

12 Comments
  1. Fırfırlar,şalvarlar,rahat etekler,topuksuz ayakkabılar.Bu bana bohem tarzını hatırlattı.Ekoseler kış modasında olduğu gibi yaz modasındada var demekki.Ben koleksiyonu beğendim…

  2. çok sempatikkk:) çok beğendim.. özellikle ayakkabılar çok farklı ama hoşşş.. ve çanta saplarının uzamasına çok sevindim..kısa çanta kullanmıyorum cunku :) hep çapraz.. süper.

  3. ben Marc Jacobs hayranıyım ne yapsa beğeniyorum ama bu sezon rahat ayakkabılar blazerlar fırfırlarla tam benlik olmuş viva la Marc Jacobs :)

  4. Hmm..Demekki rahatlık ön planda olacak.Topuksuz ayakkabı,salaş etekler,fırfırlar,bol bol şalvarlar.Ama ben topuklu ayakkabısız yapamam!:( Çok değil ama,galiba ben de beğendim :)

  5. yeliz hanım,yelizcim,yeliz,yeliz abla uzun zamandır takip ediyorum blogunuzu ama hala size nası hitap edeceğimi şaşırıyorum :) neyse sdc saçlar geçenki haberinizdekiler gb önde topuz fln dicektim :) ayrıca koleksiyona kötü demek imkansız zaten :)

  6. istiyorum onları istiyorummmm süperler bayıldım doğrusu hepsini zevkle giyebilirim :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak