Marc Jacobs Çantasını Çıplak Tanıttı

Marc Jacobs yeni çantasını Harper’s Bazaar  dergisi için verdiği çıplak pozlarla tanıttı. Marc Jacobs’un peşinden giden bizim Armağan Çağlayan geçenlerde etek giymişti. Belki şimdide programını böyle çıplak sunar:) 

22 Comments
 1. Ne bilim garip bir yatış şekli güzel bir poz olmamış.Beyaz kalan yerlerini de bronzlatsaydı bari. Marc Jacobs değilde sokaktan bir adam gibi… Tom Ford için bir şey diyemem bak…

 2. Bence tiksindirici bir görüntü oluşmuş.Ne öyle çişi gelmiş çocuklar gibi uluorta orayı kapamak:)
  İster istemez çantaya karşı bir antipatim oluştu bak:)

 3. belden aşağısını çekmeselermiş daha iyi olurmuş.zaten bu marka çantaya o kadar $ lar verip almam. ama reklamcı gözüyle ilginç ve dikkat çekici. sıradışılık reklamda daha bi tutuyor nedense.

 4. hiç beğenmedim, yerdeki o pembe peluş görüntüyü daha da berbat etmiş. Çantayı alacağım varsa da almam bu pozdan sonra..

 5. marc’ın vucudu iyimiş hımm :) çantayı inceleme şansım oldu beğenmedim.Bence morgan ın klasik çanta modelini çok anımsatıyor.

 6. dikkat çekmek için yapıldığı belli ama çok iğrenç görüntü kirliliği olmuş resmen tiksinç ayıp ya reklamın iyisi kötüsü olmazdan yola çıkarak bu kdrda seviye düşürülmez ki oldu bide o çantaya dünyanın parasını saycam görürsem söylerim… töbe töbe yani abdesim kaçtı

 7. aşıkım moduyla yatmış…bir avuca namus sığıyo demek ahahha:))çantayı alıp kaçsam kalkamazda..Marc süper bir tasarımcı..beymende tasarımları mevcut..

 8. NE DİCEGİMİ BİLEMİYORUM.İGRENÇ ÖTESİ AMA.BİZEDE GÜLMEK İÇİN SEBEP :))

 9. bnce göğüs kaslarını biraz dahaa çalıştırmalıymışş daha güsel olurdu belki =) hahahaha

  bravooooo MARC JACOBS

 10. hep bu anlayısınız icin böle olduk zaten , kadınlar cırılcıplak pozlar verirken erkekler keske bacaklarını bu kadar acmasaymıs diyorlar mı ? gayet guzel işte bence keskee eliyle de kapatmasaymıs , hayret bişey ya , kızlar soyunsun laf yorum yok iyiki acmıs oluyor , bi erkek cıplak poz verince keske bu kadar acmasaymıs oluyor , bırakın alıssınlar ve soyunsunlar sunlarda reklamlarda ve kliplerde..

 11. Pes artık..

  Dikkat çekmek ve reklam yapmak için de bu kadarı olmazki..Kendi adıma konuşayım ben firmanın bunu yapmasından dolayı ahlaki kuralları pek önemsemediğini düşündüm..

  Eda adlı arkadaşım;
  Bana kalırsa bu kadar abartılı ne bir bayan ne de bir bay poz vermemeli.Tamam olaylara çağdaş bakmak gerekir.Fakat bunu normal karşılamak çağdaşlık değil ahlaksızlıktır.Yani ilginçlik uğruna tiksindirici şeyler yapmaya ne gerek varki??

  Bilemiyorum,pozu görür görmez çantaya karşı bir antipatim oldu..

 12. bir reklamcı gözüyle bakacak olursak ‘shockvertising’ baslıgı altında inceledigimzde gayet basarılı bir calısma.advertising calısması yaparken ahlaki kurallar göz önünde bulundurulur mu bu da ayrı bir konu.ahlaksız olmuş diyen arkadaslar icin bknz:tom ford’s ad campaign:)

  son olarak gayet basarılı fon cok iyi kullanılmış marc jacobs’a zaten söylenicek birsey yok:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak