Marc Jacobs Evlendi Haberi Yalanmış

marc2

marc3

marc1

St. Barts adasında tatil yapan Marc Jacobs  ve nişanlısı Lorenzo Martone  için çıkan evlendi haberleri bir yanlış anlamadan kaynaklanmış. Çift için verilen partideki düğün pastası büyük bir yanlış anlaşılmaya sebep olmuş.
Eteklerin rahatlığını fark eden Marc Jacobs’u bir süre daha etekle görmeye devam edeceğiz gibi görünüyor.

13 Comments
 1. bu adamın haberlerini (yelizin dünyasında) hergün girdiğim sitede görmek istemiyorum

 2. şeyy şimdi benim pek bi bilgim yokda bu adamın cinsel seçimi farklı mı ben anlamadım yanındaki mi nişanlısı :))

 3. Allah,böyle ınsanlara yardım etsın..bu tarz hayatı normalmiş gıbı gösterıp bı moda yaratıyorlar işte.yazık!!

 4. ben daha yeni marc jacobs ile ilgili bir haber okuyorum burada – yanlışmı biliyorum? koleksiyonları ile ilgili görüyorumda ama kendisi ile ilgili daha yeni değilmi??
  Bence fark etmez. İnsan insandır. Bende önceleri çok anlayışsızdım- taaki böyle bir terçihli bir İNSANLA tanışana kadar.
  Ön Yargılı olmayalım.
  Herkezi ÖPTÜM.

 5. insanların tahamülsüzlügüne sasiyorum.. adam hayatını moda gibi gosterme derdinde degil sadece icinden geldigi gibi yasiyor..

 6. Lütfen söyleyeceklerimi kimse yanlış anlamasın. Sadece genel anlamda bu tip konulara ilişkin görüşümü paylaşmak istiyorum. İnsanoğlu öyle bir varlık ki kendinden başka herkesi eleştirme hakkını kendinde görüyor. Bunu söylememe rağmen ben bile ister istemez, farkında olmadan kimi zaman bunu yapıyorum. Ancak ben bunu “kibir” olarak nitelendiriyorum. Biz kim oluyoruz ki bir başkasının hayatını sınırsız hudutlarda eleştirebiliyoruz? Burada azıcık empati yapmak yeterli. Örneğin düşünsenize, hiç tanımadığınız bir insan aslında sizin doğrunuz olan bir şeyi uzaktan “böyle yapmamalıydı” “iğrenç” şeklinde eleştirse ne kadar hoşunuza gider? Sen kim oluyorsun da benim hayatım üzerine söz söyleme hakkı buluyorsun demez misiniz? Şimdi buradaki meseleye gelecek olursam; bir başkasının cinsel tercihini eleştirirken içinde bulunduğu koşulları, geçmişini, tıbbi gelişimini ya da gerçekten hangi seçimin onu mutlu ettiğini bunu isteyip istemediğini bilerek mi bunu yapıyoruz? Kaldı ki bunları bilsek bile acaba böyle bir eleştiri hakkımız var mı? Buna rağmen bu cinsel tercihi yapmamalı derken bile buna hakkımız var mı acaba? Her birey kendi hayatını yaşıyor, yaptıklarından ve yaşadıklarından sadece kendisi sorumlu. O nedenle buradaki tek sınır noktası başkalarına zarar vermeden kendi hayatlarımızı ve mutluluklarımızı yaşamaktır. Bence bunun dışında da kimse bir başka hayata karışamaz…

  Ben eşcinsel olmadığım gibi eşcinsellere de “tu tu ka ka” diye bakmıyorum. Bunun için özel bir çaba da harcamıyorum.
  Bu da benim fikrimdi; sadece paylaşmak istedim.

 7. Bu arada konudan hareketle aklıma gelmişken, Sean Penn’in oynadığı, bol ödüllü “Milk” filmini izlemenizi öneririm. Bu film gerçek bir hayat hikayesini anlatır. (Harvey Milk adında ABD-California Eyaletinde eşcinsel olduğu bilinerek meclise seçilen ilk erkek politikacının hayatının bir kesitini anlatır.)Belki farklı bakış açıları kazandırabilir…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak