Marc Jacobs Nişanlandı

Marc Jacobs, bir süredir beraber olduğu erkek arkadaşı Lorenzo Martone ile nişanlandı. Bir süredir etekle dolaşan Marc Jacobs acaba gelinlik giyecek mi? Evlilik tarihleri henüz belli olmayan çifte mutluluklar :)

31 Comments
 1. Ya bunların çarpışık ilişkilerinden bize ne ? bunları yayınlayarak legalleştirmeye alıştırmaya çalışıyorlar.moda haberleri istiyoruz Yeliz.;)

 2. YANİ TUHAF BİR HİS OLMALI BU YA AMA BEN ANLAYAMIYORUM.ADAMLARA BAKTIĞINIZDA ADAM GİBİ ADAMA BENZİYORLAR ASLINDA ..

 3. Vatana millete dünyaya hayırlı olsun o zaman eheuheuheu:))) Gitti gül gibi yakışıklı,zengin ve karizmatik adamlar arttı bekar evde kalmış kızlar:)))

 4. Ya arkadaşlar lütfen biraz hoşgörü… Hem önemli olan sevgi değilmi?? Onlar birbirini gerçekten seviyorsa eğer, cinsiyetin ne önemi var… Bence saygı göstermeliyiz. Hem çok yakışmışlar birbirlerine:))

 5. Bence kendi tercihi saygı duymak lazım. Adam açık açık herşeyi yazıyor. Ayrıca Türkiye’de yok sanki.

 6. mutluluklar dilerim. toplum olarak hala eşcinsel ilişkileri kaldıramıyoruz nedense, iki insan halinden memnun olduktan sonra bizi rahatsız edenin ne oldugunu bi anlasam :)

 7. özel hayatları beni hiiiiiiiç ilgilendirmiyor…bizdede cemil süperdir ama..ay bilemiyorum bu yaratıcı insanlar neden böle?ece “çarpışık”lafına çok güldüm:))bende ekranlarda görmek istemiyorum..yemekteyizde bile neden her hafta efemine biri oluyor anlamıyorum..düğünde ne taksak acaba?set?

 8. Aman Tanrım! Marc Jacobs’u çok seviyorum cinsel tercihine ve mesleğine saygım sonsuz..Tasarımları mükemmel :) Ayrıca çok yakışıklı ve tarz sahibi olduğunu düşünüyorum nişanlanmasına biraz üzüldüm açıkçası:))) Ama ne diyelim,mutluluklar:)

 9. bence o muhteşem,çok başarılı,çok yakışıklı,çok akıllı,çok mutlu olsun,benim bütün dolabım marc jacobs dolsun.Amin.

 10. özgeeee çok tatlısın, allah sana da bana da tüm sevenlere de; sevdiğiyle güzel evlilikler, ve balayına hatta tüm hayata yeticek kadar mj gardrop nasip etsin!!! :)

 11. ben bu tarz tercihi olan insanlara saygı duyuyorum.kimsenin cinsel tercihi beni ilgilendirmez.mutluluklar diyim marc jacobs’a..!

 12. Allah mutlu mesut etsin. Nikah davetiyesinide görmek isteriz. tasarımı nasıl bişiy olur acaba. çoookk merak ettim.

 13. aman basimiza tas yagicak.. ama soylemeden edemicem tassss gbi cocuguda kapmis hani :)

 14. Marc’ın cinsel tercihi beni hiç ilgilendirmeyen bir durum.. ben tasarımına bakarım ;) allah mesut etsin,nefes’e katılarak düğün davetiyesini merak ediyorum..

 15. aynen bende tasarımlarına bakarım ve gerçekten güzel tasarımları vardır tercih onların mutluluklarrr

 16. aa ne çok saygı duyan varmış kelime anlamı değişti belki??!!olabilir.
  ben de size saygı duyuyorum arkdşlar. komik…

 17. nasıl bi psikoloji ve kabullenme ya da normalse bana neden anormal gelioo anlayamıorumm.

 18. kimi arkadaşlar bu durumu normal karşılamışlar düşünün ki bu bile normal bir durum gibi algılanıyor ise o toplumdaki yozlaşma oranı ne boyutlara ulaşmıştır.şimdi bana hoşgörüsüz diyenler çıkacaktır. hoşgörü her türlü ahlaki bozukluğu kabul etmekse bu kadar sığ ise ben hoşgörüsüz olmayı tercih ederim büyüklerimiz hani derler ya başımıza taş yağacak diye aynen katılıyorum habere konu olan kişilere şaşırdığım kadar siz değerli insanların bu durumu normal algılamasına da şaşıyorum

 19. Arkadaşlar,yorumlara çok şaşırdım.Bu olayı normal karşılayanların kendi kardeşlerine böyle bir olay nasip olsun madem, çok begenediler.Gelinleri sakallımı sakallı biri olur ne diyelim,gelinlikte pek yakışır hani.Ben de saygı duyan arkadaşlara saygı duyuyorum.Birde mutluluk duymuşlar.Allahım yardım et.kuranı okursanız,kuranda böyle insanların kavimini Allah yok etmiştir.Unutmayalım ki bilimsel olarakta böyle bir olgu yoktur.canlılar iki cins yaratılmıştır.Lütfen okuyalım, cahilce düşünmeyelim.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak