Marc Jacobs’un Yeni Reklamı

marcjacobsreklam.jpg

Daha önceki Marc Jacobs reklamı için poşete giren Victoria Beckham, yeni reklam kampanyası için yine değişik bir görüntüye bürünmüş.Marc  Jacobs’un 2008 defilesindeki kıyafet ve çanta ile poz veren Victoria’nın bu görüntüsünü beğenen var mı acaba?

marcjacobsreklam2.jpg

Victoria’nın saç modeline dikkat çekmek istiyorum. Küt kısa modern görüntüsü car ona sözüm yok ama arka kısmını kazıtmıyorlar mı çok itici duruyor, ben sevemedim.

4 Comments
  1. Yelizkom,heralde kukla & vitrin modeli temasi uygulmak istediler bu foto cekimlerinde.Ama cok itici olmus.Hic begenmedim.Yani isimden dolayi sanatsal acidan bakmayada calistim yinede begenmedim hehehe:)
    Sac kesimine gelince ; kut kesim saca ingilizce bob deniliyor.Victorianin bu kesimi yanlislikla olmus ve kuaforu bu kesime pob adini vermis.Ingilterede %50 kizlarin sac kesimi bu :)Yani yelizcim beni ziyarete geldiginde bayya bir gicikkk olcaksin hazirlikli ol :)Ay cok elestiri yaptim ama yani biktirdi bu solaryum canavaridan yaniii heryerde anam heryerdee:))Opuyorum!

  2. Çok kötü olmuş. Photoshop da işe yaramamış herhalde. Boynunun altındaki kemikler ve o balon göğüsler felaket görünüyor. Ama kırmızı elbiseli hali çok hoş.

  3. Merhaba yelizcim Victoria Beckham benim bazen beğenerek bazende beğenmiyerek takip ettiğim bir isim onun tarzı her zaman eleştiriye acık bir tarz. Fakat bu çekimde bence çok kötü bir hale getirilmiş hem Victoria hemde marka tanıtımı için söylenicek bir söz bulamıyorum, kendimiz yada bir arkadaşımız böyle gözüksek herhalde soluğu güzellik salonlarında almak isterdik…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak