Marka Cüzdanı Elde Taşıyacaksın

Louis Vuitton, Dior ve Chanel gibi ünlü markaların cüzdanlarına sahipseniz arada sırada elinizde tutun ki herkes görsün. Bakın ünlü yıldızlar öyle yapıyor. Hatta çanta yerine kısa mesafelerde cüzdan kullanın. Cüzdan ya alt tarafı çantanızda duruyor sizce markasının önemi var mı?

8 Comments
 1. bencede gerek yok, içindeki daha önemli;) markalı olmuş içi boş neye yarar, yada markalıysada çantanın içinde daha iyi , istanbulda zor, hemen kaparlar;)

 2. babegazelle, benim için de orta karar markalar makbuldur. hello kity dedin de bana da eniştem dubaiden bir cüzdan getirdi çok sevimliler:)

  eldivenlerim, marka cüzdan elde değil çanta da yaşınır diyorsun yani burası İstanbul:) haklısın.

  nefes, sana gönülden katılıyorum:)

  sevgiler

 3. yelizcim bu insanlar icin bu markalar orta karar…
  benim icin sorarsan..ehh kem kum ederim bayila bayila vuitton chanel kullanirim

 4. bence cuzdann kendısı kadar markasıda onemlı…. ben claıresden aldım bı tane sıyah rugan tam ıstedğim model ve 18 mılyondu 9 liraya aldımmm ıncıdede beendım ama çok pahalı yanı cuzdann ıcındekıde onemlı tabıııı guessddede gusel cuzdanlar var ama bek pahalı anam..:)))

 5. bu ünlülerin markasından dolayı cüzdanı ellerinde taşıdıklarını sanmıyorum.çünkü bende çok cüzdan kullanırım çantasız.markası önemli değil ama şık olmasını isterim.fermuarınada güzel bi anahtarlık taktımı ne gerek var çantaya.

 6. bende çok sevıorum cuzdan taşımayı ozaellıkle kısa mesafelerde çok ii oluyo yada eşofmanın ustune çok tatlı duruyo bende vakkonun var hem sporla hemde klasıkle şık duruyo vuittonler kadarda pahalı değill

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak