Marka Takıntısı Bebekken Başlar


Dünyaca ünlü markalar tasarlamış oldukları bebek kıyafetleri ve aksesuarlarla dikkat çekiyor. Marc Jacobs, Juicy Couture, D&G ve Fendi gibi markaların bebek arabasından biberona kadar birçok ürünü bulunuyor ve marka takıntısı bebekken aşılamayla başlıyorlar. Bu arada Juicy Couture’nin bebek arabasına da bayıldım:)

{democracy:38}
13 Comments
 1. Hepsi cok tatlıymıs..! ben bebeklerde marka görmekten hiç hoşlanmıyorum.. bence bu tür seyler daha kücücuk yasta tüketilmemeli.. bunları daha bebekken gıyen bir insan buyuyunce ne giyecek? Bence cocukken cocuk olunmalı..

 2. Bebek arabaları güzel ama giyimürünleri için özellikle şu leoparlı bodysuit için birşey diyemiyorum ki asla giydirmem.

 3. marka takıntım yok ama mutlaka kaliteli alırım.
  tişört alacaksam illa lacoste demem mango da işimi görür yani.
  ve çok çok param olsa bile almam bunları bebeğime.

 4. bunlar bebeklerden cok anneleri icin yapilmis gibi. bebek dolceden gabbanadan ne anlar sonucta ki bebekken alistirasin? ozellikle dior’un ayıcıgı bence cok itici duruyor. oyuncaktan sogur bebek :)

 5. herkes bebegıne iyi güzel seyler gıydırmek ıster ama bunlar cok abartılı

 6. Marka takıntım yoktur.Eğer hoşuma gidiyorsa her yerden alır ve kullanırım.Fakat beğendim diye de rahatlığı arka planda bırakmam.Fakat nedense halkta “marka olanlar her ürün pahalı”tabirini bir türlü anlayamıyorum.Evet elbette aşırı fiyat koyan markalar da var fakat her mağaza için geçerli olmamalı.
  Bebek için olanlara gelince kendim gibi çocuğumun da marka düşkünü olmasını istemem.Onu en iyi şekilde giydirmek isterim ve giydiririm de ama dışarda gördüğüm “anne-baba ben lcw’den giyinirim ordan almam..”gibi cümleleri duymakta istemem.Ama şu Juicy bebek arabasına bayıldım.Yeliz bu haber çok iyi oldu.Doğum yaklaşıyor dermişim daha var:):)olsun bi ara bakayım:):)

 7. Ben kesin bebek arabasından ve D&G biberondan alırım.Bu demek değildir ki marka olan herşeyi alırım.Beğendiğim şeyi heryerden alabilirim.

 8. bence bu yaşam standardıyla ilgili..orta gelirli aileler tabiiki d&g alcam diye bi çaba gösteremezler,ama üst tabakanın aralarıında sürekli bi rekabet oldugu için gösterişe dayalı marka takıntısı oluyo…ben bebek arabası illa marka olsun diye ugrasmam,ogluma ne yakısırsa onu alırım…

 9. Çok güzeller ama çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Zaten böyle markalar hep pahalı olur. Hem çoğu ailenin de bunları alabileceğini düşünmüyorum. Ama yine de hepsinin kendine öz birer şıklığı var.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak