Marks & Spencer 2011 İlkbahar Yaz Defilesi

Marks-Spencer-2011-yaz02

Marks-Spencer-2011-yaz33

Marks-Spencer-2011-yaz13

Dün Swiss Otel’de Marks&Spencer 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nun tanıtıldığı defileye katıldım. Defilenin baş mankeni Brezilyalı ünlü top model Ana Beatriz Barrros‘tu. Koreografisini Öner Evez’in üstlendiği defilede, Tülin Şahin, Selda Car gibi modeller podyumdaydı.

50’ler ve 60’lardan esinlenen Marks&Spencer Koleksiyonu’nda, plaj kıyafetlerinin yanı sıra, günlük ve özel günlerde kullanılabilecek parçalar sergilendi. Koleksiyonda, çiçek deseni, puantiye, kareli ve çizgili parçalar dikkat çekti. Kısa ve uzun olmak üzere birçok tulum çeşidi yer alıyordu.  Kırmızı, saks mavisi, turuncu, bej, sarı, turkuaz ve yeşil gibi neon renklerin kullanıldığı koleksiyonda, erkekler için blazer ceket ve bermudalara yer verilmişti.

Fotoğrafları izinsiz kullanmayınız lütfen..

8 Comments
  1. bu markayı pek sevmiyorum çamaşırları ve kozmetikleri güzel ama kıyafetler değil bu arada selda car hayranıyım :))

  2. Favorilerim : Ana Beatriz Barros’un floral krem rengi elbisesi, bikinili Tülin Şahin’in ayakkabıları, kırmızı beyaz diz hizasında çan etekli elbise, kırmızı kapri ve krem rengi yakası katlı dantelli bluz.. :) Hepsini denemek istiyorum.. :)

  3. Tülin Şahin’in ( bikinili kare ) ayakkabılarının aynısından bende var ama Steve Madden. Defilede bikinli tüm mankenler flip floplarla yürüdü. Bir tek Ana ve Tülin topuklu giymişti. Ana neyse de , Tüline şaşırdım.

  4. ya Tuğçe de olsaymış keşke defilede..Ana ya sadece o meydan okuyabilirdi fizik ve profesyonellik olarak..

  5. Tüm gazeteler Tülini yazmış ama bence artık yaşlandı ve şu an birçok reklamda olduğu için yüzü eskidi. Selda Car favorim. O kızda değişik bir hava var. Podyuma çok yakışıyor.Bir dergide okudum Gisele Sela Car’ı çok beğenmiş ve kim diye sormuş.

  6. Tülin mi yaşlanmış ???Ana, Gisele,Adriana tüm topmodeller , meslektaşları ile aynı yaşta.Şu an en topsupermodel o olduğu için tüm reklamlarda o var.

  7. ne yani yabancı yapınca oluyor da Türk manken yapınca mı olmuyor ? İkisi de koskoca topmodel.Şu yabancı sevdanızdan kurtulun artı .Madem o kadar dikkatlisiniz beyaz elbiseli fotolara bakın, onu altına flip flop giymiş Tülin.Kıskançlığa gerek yok.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak