Marks & Spencer`dan Sevgililer Günü Hediyeleri

marks.jpg

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize alacağınız hediyeyi Marks & Spencer’da bulabilirsiniz. Hem kaliteli hem de şık ürünlerden seçeceğiniz hediye ile sevgilinizin gönlünü kazanabilir ve ona kullandıkça sizi hatırlayacağı bir armağan sunabilirsiniz.

Sevgilinize Marks & Spencer’dan alabileceğiniz, ona kendini özel hissettirecek hediyeler arasında bluzlar, ceketler, elbiselerin yanı sıra birbirinden şık aksesuarlar ve kozmetik ürünleri de bulunuyor. Kadınlar için eğer uygun fiyata bir hediye almak isterseniz Marks & Spencer’ın bu sezona ait rahat ve şık iç çamaşırı koleksiyonundan da yararlanabilirsiniz. Yeni sezon iç çamaşırı koleksiyonunda gecelikler 44,90 YTL, sabahlıklar 59,90 YTL, üstler 17,90 ve altlar da 16 YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Erkeklere alınabilecek hediye seçenekleri arasında da bu sezonun fonksiyonel ürünleri; ütü gerektirmeyen gömlekler, su geçirmeme özelliğine sahip jeanler, geri dönüştürülmüş pet şişelerden yapılmış polar montlar göze çarpıyor. Cüzdanların, kemerlerin ve kol düğmelerinin bulunduğu aksesuarlar da alınabilecek hediyeler arasında önemli bir yer tutuyor.

3 Comments
  1. valla bizde yeni evliyiz 5 aylik ilk sevgililere gunumuz napsak bilmiyorum ya off

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak