Maryan Mehlhorn Bikini ve Mayoları

maryan_mehlhorn_01

maryan_mehlhorn_03

maryan_mehlhorn_02

Dünyaca ünlü kadın tasarımcı Maryan Mehlhorn tarafından hazırlanan Maryan Mehlhorn mayo, bikini ve pareoların 2009 kreasyonunda etnik desenler, payetler, altın ışıltılı detaylar, şal desenleri mevcut. 2009 Maryan Mehlhorn koleksiyonunun bir bölümünü oluşturan Charmline serisi ise kumaşlarının içerdikleri % 40 lycra ile vücudunuzu 1 beden küçültüyor.

Maryan Mehlhornmayo ve bikinileri Mendo’s mağazalarında satılıyor. Mendo’s; İstanbul’da Akmerkez, Carousel, Bağdat Caddesi, Nautilus, Olivium, City’s, Mayadrom, İstinyepark; İzmir’de Alsancak ve Agora; Bodrum’da Türkbükü Merkez, Türkbükü Kuum Otel, Yalıkavak Marina, Bodrum Merkez, Bodrum Rixos Hotel; Antalya’da Belek Rixos Premium Hotel ve Shemall A.V.M., Çeşme’de Alaçatı mağazaları ile hizmet vermektedir.

maryan_mehlhorn_04maryan_mehlhorn_05maryan_mehlhorn_06maryan_mehlhorn_07

7 Comments
  1. bikiniler çk gzl bnde kndime yeni bi bikini edindm taily weijl den üstü siyah ve üzerine küçk küçk puantiyeler var ve ortada çok gzl siyah-gri taşlar var altı düz siyah yanından puantiyeli bi kurdele var çok hoş yeni sezon ürünlerinde gerçekten çk gsl bkini alıcaksanız taily weijle bakmadan geçmein diorum

  2. kesimler çok başarılı, tam büyük göğüslere göre.
    tatilden daha bu sabah döndüm. keşke daha önce görseydim..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak