Max Factor’ün Yeni Ruj ve Dudak Kalemi “COLOUR ELIXIR”

Max Factor’un yeni ruju ve ona mükemmel uyum sağlayan dudak kalemi Colour Elixir, kaybettiği nemi sadece yedi günde geri kazandırarak dudaklarınızı beslerken aynı zamanda da canlı renkleriyle muhteşem görünmenizi sağlıyor.

Güzelliğin başrol oyuncularından biri dudaklardır. Bu nedenle her kadın pürüzsüz ve baştan çıkarıcı dudaklara sahip olmak ister. Dudaklarımız; soğuk hava, güneş, gibi faktörlere bağlı olarak nem kaybeder, kuruyup çatlar. Kuruyan dudaklarınızı besleyerek pürüzsüz bir görünüm kazandırmak, dudaklarınızla büyülemek istiyorsanız etkisini hemen gösteren Max Factor’un yeni ruju ve dudak kalemi Colour Elixir tam size göre!
Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor’ün geliştirdiği yeni ruju Colour Elixir’in içeriğindeki; shea, avokado ve aloe yağlarının yanı sıra antioksidan ve beyaz çay içeren formülü ile dudaklarınızı etkin biçimde nemlendirip daha pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Max Factor’ün yeni ruju Colour Elixir ile sadece yedi günde daha canlı ve parlak dudaklara sahip olacaksınız. Çünkü Max Factor Colour Elixir, yoğun renk pigmentli formülü ile çok daha kolay sürülüyor ve nem dengesinin korunmasına yardımcı olarak inanamayacağınız kadar canlı ve parlak dudaklar ortaya çıkarıyor.

Sezonun canlı renklere ve ışıltılı bir görünüme ağırlık veren modasına uyum sağlayan Max Factor Colour Elixir’in renk paleti, tüm cilt tonlarına ve tercihlere cevap vermesi için pembeler, mürdümler, kırmızılar ve kahverengiler olmak üzere dört renk grubu ile kadınların beğenisine sunuluyor.
Max Factor’un yepyeni “Elixir serisinin ilk üyesi olan Colour Elixir Ruj’un görünümünü ona tam uyum sağlayan Max Factor Colour Elixir dudak kalemleri tamamlıyor. Dudakları beslemek ve hatları belirginleştirmek için mükemmel bir formüle sahip olan Max Factor Colour Elixir dudak kalemleri, yüzde 60 oranında nemlendirici madde içeriyor ve yoğun renkler veriyor. Max Factor Colour Elixir rujun dört renk grubuna uygun olarak tasarlanmış Max Factor Colour Elixir dudak kalemleri dört farklı renk ile sunuluyor. Rujun dağılmasını önlemek için kolayca uygulanan Max Factor Colour Elixir dudak kalemlerini ile dudaklarınıza güvenerek kendinizi her zamankinden güzel hissedeceksiniz.
Max Factor’un Kreatif Direktörü Pat McGrath, dudakların kusursuz ve parlak görünmesinin sırrını pürüzsüz ve nemli olmalarına bağlıyor. Çatlamış dudaklar için Max Factor’ün yeni Colour Elixir ve mükemmel tamamlayıcısı Max Factor Colour Elixir dudak kalemini öneren McGrath, “Kadınlar, sadece yedi günde gözle görülür farkı hissedecekler ve mükemmel rengin ışıltısıyla göz kamaştıracaklar. Benim favori rengim ise klasik bir kırmızı…”
Ünlü Makyaj Uzmanı Nur Toktay, Max Factor’ün yeni ruju ve dudak kalemi Colour Elixir için “Dudaklarımızın nem ihtiyacını karşılıyor ve daha kolay sürülüyor. Bir yandan da renk pigmentlerinin zenginliği sayesinde daha parlak ve canlı dudaklara sahip olmamızı sağlıyor” diyor.

Max Factor Colour Elixir rujun tavsiye edilen satış fiyatı 32,90 TL.
Max Factor Colour Elixir dudak kaleminin tavsiye edilen satış fiyatı 32,90 TL.

*Bu bir advertorial içeriktir.

2 Comments

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak