Max Factor Lipfinity

lipfinity1

Max Factor’un bu yeni Lipfinity serisi ürünü, sınırlı sayıda üretilmiş olup gün boyu kalıcılık sağlayan bir özelliğe sahip. Dün bütün gün boyunca dudağıma pembelik katan ruj akşam saatinde bile aynı tazeliği korudu diyebilirim. Paket içerisinde bir de nemlendirici ilavesi var. 5 renkten oluşuyor, ürünün satış fiyatı 34.90 TL.

Öncelikle kalıcı likit rujunu dudağınıza sürüyorsunuz, birkaç dakika süreyle kurumasını bekledikten sonra  parlaklık ve nem veren şeffaf nemlendiriciyi uyguluyorsunuz. Günlük iş temposunda rujum bozuldu endişesi yaşamak istemeyenler için oldukça güzel bir ürün.

11 Comments
  1. Ben birkaç yıl önce böyle bir ruj almıştım. yanılmıyorsam Max Factor’ündü. Çıkmayan, kalıcı ruj diye aldım. Ruju sürünce sanki suluboya sürmüş gibi oluyor dudaklar, parlatıcısı ile fena durmuyor fakat parlatıcı da çok kalıcı değil, ruj tazeler gibi günboyu sürmek gerekiyor. Yani ben kullanırken normal bir rujun kullanımından bir fark görememiştim. Belki birkaç yıldır değişiklik yapmışlardır da daha kullanışlı bir hale gelmiştir…

  2. Ben de bir parfümeride denemiştim, gerçekten çok kalıcı, tavsiye ederim düşünen arkadaşlara.

  3. Çok doğal duruyor gerçekten,çok yakışmış Yeliz:)
    ama kanserojen madde lafını duymak pek hoşuma gitmiyor.Amway için diyorlar tamamen doğal diye.Parfümlerinde bile alkol yok gerçekten.

  4. Canım rengi çok hoş ve yalın görünüyor. Çok hoşuma gitti. Abartısız bir görünüm var. en kısa zamanda edinmek istiyorum. =)

  5. ben kuIIanmak için satın aIdım-dudakta kaIıp hissi yaratıyor-sanki hava aImıyormuş gibi rahatsızık veriyor..
    ben çok memnun kaImadım…

  6. Max Factor’un bu yeni Lipfinity serisinden iki farklı renk var çok seviyorum. Oldukça doğal ve her an bakımlı görünmemi sağlıyor tek endişem altına su geçirip, geçirmediği. kullananlardan bu konuda bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi?

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak