Maxi Elbise Modelleri

uzunelbisemodelleri1.jpg

uzunelbisemodelleri2.jpg

2008 yaz sezonunda maxi elbise ve etek trendi aldı başını gidiyor. Rengarenk desenli uzun elbiseler giymeyi kim istemez ki? Ünlüler bu trendi çok sevmiş olacak ki her hafta maxi elbiseleri ile boy gösteriyorlar.

Bende geçen hafta hem webten hemde mağazalardan maxi elbiseler ile ilgili biraz araştırma yaptım. Baktığım mağazalar Vero Moda, Mudo, Zara, Topshop, River Island, Benetton. Genelde fiyatlar 80-100-150 YTL civarında. Ben daha uygun fiyatlarda maxi elbise ve etek bakmak istiyorum derseniz Taksim’deki Beyoğlu İş Merkezi veya Terkos pasajına uğramanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca Beşiktaş’taki pasajlara göz atmanızda fayda var. Birde memleketimizin çeşitli semtlerinde kurulan pazarlara. Yaklaşık fiyatlar 30-40-50 YTL civarında. Maxi elbise altına fotoğraflarda da görüldüğü üzere platform ayakkabılar, sandaletler ve parmak arası terlikler kullanılmış. 2008 yaz modası elbise modellerine buradan, Balenciaga çiçekli elbiselere buradan bakabilirsiniz.

11 Comments
 1. Misha’nın elbisesi fazla maxi. Yerlerde sürünmeyen bir modeli tercih ederim ama kumaşı çok güzel.

 2. Misha ve Denise ‘nin elbiseleri beğendim bende. Yeliz’cim gidip alıcaz di mi? maxi elbisemiz yok ben bir sürü model beğendim, birer tane seçelim :)

 3. bende Misha nın elbisesine bayıldım.çok uzun olmuş ama desen ve model muhteşem..yelizcim bu arada sarı rengi sevmeye başladım ;;)

 4. Alev, bencede yerleri süpürmesin huylanırım elimde değil ;)

  Saadet, benim beğendiğimde beden yoktu:( gelmiştir belki bakınalım.

  Tuğba, beyazı hariç hepsini giyebilirim:)

  Nefes, giydikçe alıştın demek :)))

 5. ben çok istiyorum bir sürü uzun elbiseler ve etekler almayı :)) o ekonomik pasajlara, istanbula gelmem şart yeliz, hem çok para harcamak istemem, hem pişti olmak istemem hihi ;)

 6. Bengi, ne zaman geleceksin ayarla artık bir hafta sonunu bekliyorum, pişti olma ihtimalin çok az çünkü sen uzaklardasın:)))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak