Megan Fox Şıklığı

megan-fox-transfermers1

megan-fox-transfermers2

megan-fox-transfermers3

Megan Fox, Transformers filminin galasında şıklığı ile dikkatleri üzerine topladı. Türkiye’de yapılan davetlere katılan ünlülerimizin biraz ders alması gerekiyor sanırım. Bu kadar açık olmasa da sade ve hoş elbiseler seçebilirler. Megan Fox’un elbesindeki yılan figürü ise bu sezonun trendi.

27 Comments
 1. ben hiç beğenmedim.dekolte güzeldir ama taşıyabilirsen.dekolte giyip ucuz bir görüntü olmaması gerek..!megan fox’un göğüsleri iğrenç durmuş…!

 2. kesinlikle muhteşem.sade ama çok asil ve şık.megan fox ta güzel taşımış hani.bizim ünlülere verdiğin tavsiyeye yüzde yüz katlıyorum yeliz.sevgiler

 3. ________________
  Gerçektende harikaa bi elbise. çok hoş detayları war.
  ben çok beğendim ve Megan Fox elbiseyi çok iyi taşımış.

  Bizimkilerrr görsünn bakalım nası oluyomş kıyafetlerr :D
  Açık bi elbise ama okadarda göze batmıyor. BRAVOOOO :D
  _________________

 4. önümüzdeki sezon bordo ve tonları dehşet in olacak, megan da elbisesinin hem yılan figürlü ve cutout model olmasıyla, hem tek omuz ve yırtmaçlı olmasıyla süper trendy ve şık. hem sade hem de seksi, ben de çok beğendim.

  nötr renk ayakkabılar da bacak boyunu daha uzun göstermesi için yerinde bir seöçim olmuş ve çok yakışmış.

 5. yelizcim sana katılıyorum bu kadar açık olmasa bile bu kadar şık giyinilebilir.renk tonlarına bakarmısınız ayakkabı ve elbisenin ve yılanın kullanılış şekline süper gerçekten.saç makyaj devasa

 6. saclar berbat olms ama kulaklrı cıkms kepce kulak gbı ama vucut ve elbıse 10 numara hele o yılanlr elbısdn cıkan o kuck dekolte cok sexy gosterms meganı

 7. elbise hoş değil.. estetik değil bikere..dekoltedede olsa bile kadının mahremiyet olmalı.. sanki çıplak ama üzerine bir çarşağı sarmış da çıkmış gibi basit.. saçlar gerçekten kötü kulaklar kepçe gibi durmuş..
  ayakkabılar hoş diyim hepten kötü bir yorum olmasın..

 8. Meganı bu elbisenin baya yakıştı…türk ünlü bayanlarımıza bakar mısın tam igrençler.Güzel olmaya çalışırken iyice abartıyorlarr ahhhh!! Eda taşpınar vazgeçilmezzz ! =)

 9. Elbise, saç makyaj hepsi çok güzel ama göğüs uçlarının böyle durması bütün bu güzellikleri basitleştirmiş. Hiç beğenmedim..

 10. elbise güzel fakat göğüsler çok basitleştirmiş..dekoltenin suyunu çıkarınca çok basit duruyor bence.. göğüslerinin uçlarını keşke kapatsaydı..:)

 11. oww..göğüs,bel,dalak,bacak,tüm dekolteleri çalmış ablamız:)dekolteyi severim ama kıyafetimde tek bir yerde kullanmayı tercih ederim…:)

 12. açıklık seksilik değildir. bence kötü bir elbise sadece rengi güzel birde o yılan kısmı fena değil….

 13. Megn Fox güzel:)fakat elbiseden gogus ucları belli oluyo bence çirkin durmuş.

 14. çirkin ve abartılı bir elbise ve duruş…
  neden çirkin diyorum dikkat edin değişik bir çirkinlik bu çünkü tanımlayamadığım bir iticilik taşıyor kıyafet gerçekten çok kötü ikiside…

 15. bu aralar saçını sürekli arkaya yapıştırıo bu kadın..mtv movie awardsda da böleydi..çok kötü oluyo..çok güzl bi elbise blki ama genç olmasına rağmen sanki saatlerce uğraşmış çabalamş görüntüsü var bu kadında, o yakışmıo işte..herhangi bir elbise, hırka, sandalet fln giydiği zaman doğallığla bu halinden 10 kat güzel oluyo

 16. Şık olmak için dekolte olması şart değil ama taşıyabilene de yakışıyor doğrusu. Megan Fox taşımayı biliyor ve çok yakışmış.
  Bizimkler konusunda yapılan yorumlara tamamen katılıyorum. Şıklık konusunda biraz ders almalılar. Sadece süper mini giyerek, süper dekolte giyerek şık olunamıyor ne yazık ki, biraz taşımayı bilmek, biraz da zevkli olmak gerekiyor. (arada nadir de olsa güzel tercihler yapan ünlülerimizi tenzih ediyorum)

 17. ben ce saçları dağıtsa daha iyi olurmuş gerçekten kepçe gibi duruyo benimde bu renk bi kıyafetim war başkasından bakınca daha iyi anlaşılıo bu kadar açık olmasada bu renkte şifon elbiseyi tercih ederim saten biraz iddalı olmuş göğüs uçlarıda çok belli

 18. aslında bu elbise çok dekolte bi elbise değil bacak dekoltesi hariç. göğüs dekoltesi yok sadece uçları çok belli olmuş o kadar kısaca ben elbiseyi de, saçını da, makyajını da çok beğendim.

 19. Ben beğenmedim.Tamam,dekolte güzeldir kimi yerde ama abartmadan ve taşıyabilene.Bu kıyafette dekolte hem abartılmış,hem de Megan dekolteyi taşıyamamış.
  Bu saç modeli bu elbisenin yanında oldukça basit kalmış.
  Ayakkabıları hoş.
  Ayrıca Türkiye’deki davetlere katılan ünlüler söz konusu edilmiş. Şöyle söyleyeyim:Bir aşçı çok güzel yemek yapar ama birgün hata yapar ki onun aşçılığının iyi olduğunu bilenler bunu göz ardı ederler.Söz konusu edilen ünlüleri aşçı,giyimlerini de yemeğe benzetirsek takdir edersiniz ki göz ardı edilir.Elbette eleştirilir fakat bunu tekrar tekrar söz konusu etmek bence gereksiz.Çünkü bu ünlülerin çok güzel giyindiklerinide görüyoruz.
  Tabiki bu zevk meselesi.Kimisi beğenir kimisi beğenmez.Ama öznel yargılanabilecek şeyleri kesin olarak yargılamak saçma oluyor diye düşünüyorum.

 20. ilk bakışta oha dedim, süper gözüküyor; ama detayları incelemeye başladığımda tadım kaçtı.
  bir kere çok dekolte, göğüslerin ucu belli, dik durmayan göğüsler çocuk havası vermiş megan’a. nerde o seksi kadın nerde bu göğsü yapışık kadın.
  ayrıca elbisenin rengi de ofsayt. güneşte saatlrce beklemiş bir bordo sanki, inşallah ışıktandır o solukluğu. ayrıca bordo, ı-ıh, üstüne para versen abiyede bordo giymem.
  tek beğendiğim yılan figürlü dekoltesi oldu.işte sexilik orada başlamış resmen.

 21. insan güzel olur ama bu kadarmı güzel olur ya .Allah özene bözene yaratmış yayayayaya.:)):)):):):):):):)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak