Meltem Cumbul / 3.Yeşilçam Ödülleri

meltemcumbul

3.Yeşilçam Ödülleri gecesini sunan Meltem Cumbul’un elbisesi Beymen’den Dina Bar-el’in tasarımıydı. Cumbul, akıcı konuşması ile geceyi oldukça başarılı sundu.

meltemcumbul1meltemcumbul3

27 Comments
 1. meltem cumbul daha öncedende bukadar kilolumuydu sonradanmı bu kadar kilo aldı..ilk defa fark ettim..kıyafetide beğenmedim belki kıyafet yüzünden bu kadar kilolu duruyodur..

 2. Kendide çok güzel elbiseside, gerçekten çok şık olmuşşş…

 3. Elbisenin modeli hoş ama abiye kıyafetlerde bu rengin demode olduğunu düşünüyorum.

 4. ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa bu elbiseyi daha önce başka bir yerde de görmüş müydük?

 5. Meltemin elbisesi ten rengiyle uyumlu trendy amma osmanbeyde abiyecilerde görülebilecek cinsten bir de tasarım diyorlarya :)) Etek uclari cok özensiz sevmedim

 6. üst kısmı daha önce burada gelinliğini paylaşan bir arkadaşın gelinliğine benziyor. Esra idi sanırım arkadaşın ismi hatta pronovias modeliydi gelinlik ve diktirmişti. Belki oradan tanıdık gelmiştir arkadaşlara.

  Elbisenin rengini sevmedim ama Meltem Cumbul’a yakışmış

 7. Bence harika olmuş, hem saçı hem makyajı hemde elbisesinin rengi, modeli diğer sanatçılardan daha çok yakışmış…!!

 8. eh fena sayılmaz.meltem zaten kendine güveniyle başarıyor.elbiseyide başarılı taşıyor.

 9. Evet Canancım elbisesinin üst kısmı benim gelinliğimle neredeyse aynı diyebilirim:)aslında orjinalinde askı örgü şeklinde değildi,ben taşlı örgü tercih etmiştim,meltem’de benim gibi örgü şeklinde tercih etmiş:)

 10. gögüs kısmındaki detaylar çok güzellll rengi meltem cumbul a çok yakışmış ama elbisenin alt kısmını pek beğenmedim.ama genel olarak bakıldığında gözü yormayan bi şıklık var.

 11. bence çok hoş ve de güzel durmuş.O parlak şerit ayrı bir hava katmış….sevdim:)

 12. meltemm hastayım bu kadının duruşu yetiyor, tarzı mimikleri….
  ayrıca elbisenin rengi ve modeli on numara

 13. çok şık ve abartısız harika bir elbise. rengine de bayıldım :) çok yakışmış…

 14. kıyafet aslında çok sıradan özellikle o kumaşla o renk bi araya gelince kıyafette hiç çekilmez ama ilk bakışta nedense hiç kötü gelmedi gözüme.Meltem Cumbul un ışığından olsa gerek.ayrıca biz burda resimler halinde uzun süre inceleyebiliyoruz ama eminim sunum yaparken hiç göze batmamış aksine Meltem Cumbul un tarzıyla kendine güveniyle harika bile gözükmüştür.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak