Mert Alas ve Marcus Piggott İstanbul’da Moda Çekimleri

fass_lara_istanbul_01_h.jpg

fass_lara_istanbul_06_h.jpg

Dünyaca ünlü moda fotoğrafçısı Mert Alas ve ortağı Marcus Piggott W Magazin dergisi için İstanbul’da çekimler yaptı. İstanbul’un tüm güzelliğinin sergilendiği bu fotoğraflar gerçekten mükemmel olmuş. Ayrıca İstanbul’un tanıtımı için de çok faydalı olacağını düşünüyorum. Güzelim boğazımız renkli fotoğraflarda daha da hoş görünebilir di gibi geldi bana ama ne olursa olsun Türk bir fotoğrafçının elinden bu kareler dünyaca ünlü sitelerde haber oluyor daha ne olsun değil mi? Hem fotoğrafların bu hali daha nostaljik görünüyor bize eski İstanbul’u çağrıştırıyor sanki.

Mert Alas ve Marcuc Pigott’un yaptığı çekimlerde dünyaca ünlü markaların elbiseleri tanıtıldı. Fotoğraflarda kıyafetler Narciso Rodriguez, Lanvin, Chanel,Viktor & Rolf,Yves Saint Laurent, Louis Vuitton, Calvin Klein, Bill Blass, Stella McCartney, Salvatore Ferragamo, Prada, Balenciaga ve Giorgio Armani markalarına ait.

Geçtiğimiz ay Gisele Bundchen’ın W magazin dergisi  için  “Kiss The Sky” adını verdiği çekimleri de Mert Alas & Marcus Piggott yapmıştı. Fakat Gisele Bundchen’ın çekimleri İstanbul çekimleri yanında çok sönük kalacak.

fass_lara_istanbul_02_h.jpgfass_lara_istanbul_02_h.jpgfass_lara_istanbul_05_h.jpgfass_lara_istanbul_07_h.jpg

fass_lara_istanbul_08_h.jpgfass_lara_istanbul_09_h.jpgfass_lara_istanbul_10_h.jpgfass_lara_istanbul_11_h.jpg

fass_lara_istanbul_12_h.jpgfass_lara_istanbul_13_h.jpgfass_lara_istanbul_14_h.jpgfass_lara_istanbul_04_h.jpg

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak