Miley Cyrus Max Azria Koleksiyonu

miley4miley2

miley1

miley3

Miley Cyrus ve BCBG markasının sahibi Max Azria’nın Amerikan mağaza zinciri Walmart için hazırlamış oldukları koleksiyonun satışları çok iyi gidiyor. Ağustos ayı başında satışda çıkan koleksiyonun fiyatları 6$ ile 20$ arasında değişiyor. Türkiye’de bu fiayatlara sezonun trend ürünleri malesef pazarlarda bulunuyor:)

20 Comments
 1. Şık kıyafetler Türkiye’de bulabilsek keşke hem ucuz hemde kullanışlı=)

 2. Bu fiyatlarla satışların iyi gitmesi kadar doğal birşey yok :) Tr’de 6$’a bu tarz ünlü mağazalardan bir çift çorap alınıyor.Yok böyle birşey! Gerçi şu zamanlarda pek çok mağaza oldukça uygun ama bu fiyatları göremiyoruz tabi :( Bugün Cevahir AVMdeydim.DEBENHAMS özellikle çok uygundu. BERSHKA,ZARA,OXXO,STRAVDİVARIUS uygunlara dahil.Bilginize :)

 3. püsküllü botu çok beğendim.
  gördünüz mü hiç benzerini nerden bulabilirm acaba:S

 4. Hem çok güzeller hemde çok uygun.Bu markanın çalışan bayanlar içinde çok güzel pantolonları var.Bu arada miley crus’un bacakları bu kadar uzun ve ince değildi ama neyse biz de yedik :)

 5. yaa allahım nerdeyse gidip alalım yaa o püsküllü yelek zımbalı botlar ve püskülü botlar harika hatta hepsi hepsi off ne var yani türkiyedede olsa :)

 6. şortlu kombıne ve yırtık skınny supper tam benım tarzım fıyatlar ınanılmaz (:

 7. BCBG markasını bende çok seviyorum ama burada sadece ayakkabılarını bulabiliyorum.

 8. ayyyy kıyafetlere bttim tamamn bnim tarzm çok gseller miley de çok sempatk görünüo:))

 9. 6 dolar diyo ya şaka gibi Türkiye’ de niye böyle şeyler bulunmaz anlamıyorum… İstiyorum hepsini!!!

 10. whwh püsküllü botun çok benzerini steve madden de denedim ordan bakabılırsın(:

 11. Kıyafetlere bayıldım (: Çok Güzeller Özellikle 1. 2. 3. ve 4. resimdekiler süper

 12. bu koleksiyonun çok başarısız olacağından emindim..miley’nin bir stil gustosu yok çünkü!

 13. Bu kıza da kıyafetlere de bayıldım gerçekten güzelmiş hepsi…Miley’in bacakları gerçekte de böyle aslında ama 2. resimde eteğin belden başlamasından dolayı uzun gözükmüş sadece …

 14. Kıyafetlere bayıldım çok güzeller. Özellikle yırtık skinnye öldüm bittim. Ve 2. resimdeki siyah-beyaz elbise çok hoşmuş. Miley’e de çok yakışmış. Duyduğuma göre koleksiyon Türkiye’ye de gelcekmiş. Ancak daha hangi mağazada satılacağı kesin olmadığı için açıklanmadı. Gelse de alsak ya…:D

 15. Parcalar hos gorunuyor ama Wallmart icin tasarlanmis olduklari icin ancak bir iki kez giyilebiliyorlar, hemen renkleri soluyor, bicimleri bozuluyor yani bizim pazarlardaki bazi mallar bile Wallmart mallarindan daha kaliteli oluyor.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak