Minik Beckham’ların Gözlükleri

vic1

Minik Beckham’larda David Beckham yolunda ilerlemeye devam ediyor. Özellikle Romeo Beckham giydiği kıyafetlerle babasını andırıyor. Şapka, ceket, jean pantolon, salaş gömlek ve wayfarer gözlükleri ile babasının en büyük rakibi olmaya aday.

vic2

Bu kış sezonunda siyah elbiseler çok moda. Tek omuzlu, askılı, uzun kısa farketmez yeterki siyah olsun. Zaten Victoria Beckham da uzun bir süredir siyah elbiseler giyiyor. Viki’nin çantası Jimmy Choo marka.

victoriacover

Elle Amerika, Ekim sayısında Victoria Beckham’ı yine kapak güzeli yapmış.

fotoğraflar: elle, tfs

11 Comments
  1. Vicky’ nin elbisesi çok hoşmuş gerçekten… Romeo ise pek karizmatikmiş canım yerim senin o şapkanı:))

  2. Vicktoria’nın elbisesi çok güzelmiş, yaka kısmına özellikle bayıldım. Heheh ikisi aynı çocuk değil, değil mi? kırmızı gözlüklü olan çok komik duruyor adını bilmiyorum :)

  3. Bu yaka elbiseleri çok beğeniyorum, tulumlarda da çok güzel duruyor. Romeo’ya bayıldım.. Kıyafetine göre ayıcıklar iyi bir akseusuar olmamış sanki.. :D

  4. Romeo Beckham! Nike’ların çok şık ya :) Sen ne şeker şeysin öyle :) Ee,babasının oğlu :) Aman Viki bana kızmasın,kıskanmasın David’i :) ehuhehe :)

    Viki’nin ayakkabılarını sevdim.Elbisesinin bir albenisi yok.Elle’nin kapağında güzel çıktığını düşünmüyorum.

  5. oy oy oy yirims eni yirim ben kavga etmez sever beni romeo romeo canım yaa süper olmuş vikime zaten dicek yok yine çok zarifsin kısss :))

  6. elbisesini beğenmedim.. bu kadın gittikçe itici gelmeye başladı bana niye bilmiyorum öyle esti :) hep aynı model aynı tarz sıkıldım artık bana hitap etmiyor.. hilkat garibeleri gibi zayıflıktak kuruyacak! ama ufaklıkları mıncıklayabilirim.. artistttler:)

  7. elbisesinin yakası hariç bi albenisi yok kapakta da hiç hoş görünmüo bnce ama romeo ya bayıldım bbasını da geçer bu romeo iki kardes çok tatlılar hawanızı yiyim sizn ehuhee=)))

  8. ya ben hastasıyım adamın oglu kendısı gıbı yakısıklı olacak bılıyorum ogluna bakın cok tıgı ya ben olsam evlenmek ıstewrdım

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak