Mischa Barton Saç Bantları

mischa-barton-sacbantlarimischa-barton-sacbantlari2

mischa-barton-sacbantlari4

Geçen sene Galatamoda Festivali’nde standı bulunan tasarımcı Nur Toktay’ın saç bantlarını  denemiştim. O günden bugüne saç bantlarının popülerliğini fırsat bilip birçok tasarımcı koleksiyonuna ilave etti. Bende bir ara heveslenmiş birkaç model yapmıştım. Onlardan kurdeleli vintage tarzı saç bandımı  sizlerle paylaşmıştım. Bağlama kısmındaki kurdele kullandıkça kaymaya başladığı için, uçuk pembe taç ile değiştirdim.

Mischa Barton ilk tasarımını 2008 2009 kış sezonu için yapmıştı. Şimdi de Mischa’nın, 2009 yaz saç bantları koleksiyonu satışa sunuldu. Bantların geneli çiçek temalı, aralarında boncuk ve inci detaylı olanlarda var. Fiyatlar 50$ – 200$ arasında değişiyor.

barton-sacbantlari1mb-0007mischa-barton-sacbantlari5mb-0008hr

10 Comments
  1. merhaba benim sorum olucaktı bu saç bantlarını ve tacları nerden alabiliriz yani Türkiyede bulabilirmiyiz…

  2. cok sıklar yha cok begenıyorum butarz selerı bende uzun zamandır taç kullanıyorum görunus itibarıyla guzel duruyor sevdacım bı cok yerde aynısını bulamasn bıle cok benzerlerını bulabılırsın özellıkle eger istanbulda oturuyorsan tahtakale emınonu ana yerlerı dıyebılırım=)

  3. vallahi benim yaptığım taçları görseniz bayılırsınız:)bunlar ne kii bu kadara da iddalıyım…. ama incili olan bandı beynedim hakkını yememek lazım güzel güzel

  4. bu fiyatlara satıldıklarını görünce benimkilere pahalı diyenlere hayret ediyorum..modeller o kadar basit ki hiç bir yaratıcılık göremedim ben :)

  5. yaaa çok hoşlar!!!ama biraz tuzluymuş fiyatlarıı, ama biraz uğraşırsak yapılabilir bence

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak