Miss Turkey 2010 / Burcu Esmersoy

missturkey-burcu-esmersoy

Dün Miss Turkey 2010 güzellik yarışmasına gidemedim ama sizlere görüntüler sunmaktan geri kalmak istemem. Cem Davran ve Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu yaptığı gecede, Burcu Esmersoy tavuskuşu tüylerinden tasarlanmış bir elbise giymiş.  Tasarımı kime ait bilmiyorum ama pek her her tarafı tüyden. Biraz kumaş biraz tüy karışımı olsa daha mı iyi olurmuş. Burcu Esmersoy’un taşıdığı 2 kostüm Tanju BABACAN imzalı.

missturkey-burcu-esmersoy2missturkey-burcu-esmersoy3missturkey-burcu-esmersoy4

33 Comments
 1. ewt kesinlikle biraz daha kumaş olsaydı daha iyi dururdu.Böyle biraz göz yoruyor.

 2. Burcunun sade ama hoş bir stili var normalde , ne yalan söyleyeyim bu kıyafetleri bu güzellik ve fiziğe rağmen taşıyabildiğini sanmıyorum.

 3. dün seyrettim bende güzellik yarışmasını biraz burcu esmersoyun kıyafet seçimleri bence çok kötüydü hele o tavus kuşu kıyafeti tam bir faciaydı kendisini sevmeme rağmen dün hiç beğenmedim çok yorgun ve solgundu makyajıda çok başarızdı….

 4. farklı olmak adına böyle tasarımlar yapıyorlar.. Her iki modelde de aşırıya kaçan ve gözü yoran detaylar var..

 5. burcu esmersoy’un ve yarışmacıların ilk çıkışındaki 20 kostüm,Pareo ve mayokini aksesuarlarıda dahil olmak üzere TANJU BABACAN’a ait.Tanju babacan yarışmanın stil direktörü.yarışmacılar üzerindeki kostümler ise “Çatlak”koleksiyonudan.

 6. ayy evet çok fazla tüy var göz yoruyor bu kadın daha güzell olabilridi dimi ama :))

 7. Değişikti ben beğendim:) Burcu Esmersoya biraz gıcığım. Nedeni güzelliğini kıskanmak falan değil. Çok çirkin cümle kuruyor. Ekranda olan biri, daha düzgün konuşmalı benceee:)

 8. bence tavus kuşu fazla abartılı olmuş.özellikle basen kısmındaki tüyler kötü gözüktü.kıvrımlarda şekil almayınca göze kötü gelmesi kaçınılmaz.

 9. esmersoyun tavuskuşu tüyünden elbisesi bencee harikaaa.ama tüylerinin fazla olduğu konusunda hemfikiriz.daha az tüy biraz dha fazla kumaş kullanılsa daha iyi olurmuş fakat buna rağmennn çok yaratıcı ve hoşş…

 10. güzel bir kız değil bence burcu.bana göre tabi:)dün bende tekrarını izledim yarışmanın.ne biçim makyaj yapmışlar kadına ya.sanki hiçbirşey yok yüzünde.hele kıyafetler berbattı bence.saçı başı da vasattı.

 11. sadece tavus kuşu olan değil diğeri de güzel olmamış özellikle makyaj çok başarısız hiç yok gibi. Kızlarda da makyaj hiç yok gibi duruyor çoksolgun yüzleri

 12. Kıyafetleri güzel bulmayan arkadaşlara katılıyorum..Bencede çok vasat..
  :)

 13. Ben görmedim kendisini fakat makyaj yapmamaları çok normal değilmi.. Yeterince bir renk cümbüşü içinde zaten:) Mavili, ikinci kıyafetini ben küçükken annemin kıyafetlerini üst üste giymek suretiyle tasarlamıştım. Ama bunu 7-8 yaşlarındayken yapmıştım! Tavuskuşuna birşey diyemiyorum. Sözün bittiği yer bu olsa gerek

 14. ben mor etekliye bayıdım ama burcu esmersoy a yakışmamış bence çok soluk duruyo içinde.

 15. bütün arkadaşların aksine bn ikinci kıyafetin özelliklede üst kısmına bayıldım

 16. kesınlıkle ınsanın ılk elbıseyı gorduğunde yazık hayana dıyesı gelıyoo en azından ben boyle soyledım bıde omuzundakı kuş detayı bak bız senı yolduk ama hakkınıda verıcez butun gece omuzumn ustunde saçma sapan durucaksın…çok kotu bence gecenın butun kostumlerı çok vasattı..

 17. Yaşam tarzına aykırı kıyafetler taşıyınca insan bence emenet gibi duruyor ,bence Burcu hanım başka bir kıyafeti daha güzel taşıyabilirdi ya da başka bir insan bu kıyafeti daha iyi taşıyabilirdi .kısaca örtüşmemiş .

 18. zaten kız çirkin elbiseden de çirkin zaten okan bayülgen de güzel lafını soktu hehehe

 19. kız demek olmaz ama kızlara ayıp olur, bildiğin huysuz dul

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak