Missoni Defilesi / Fashionable İstanbul

missoni-01

missoni-2missoni-1

Fashionable İstanbul by Avea’nın sonuncusu olan Missoni defilesi Bruce Willis ve eşi Emma Heming’in katılımı ile gerçekleşti. Tüm defileler arasında en kısa süren Missoni defilesiydi.

2010 ilkbahar yaz sezonunun tanıtıldığı koleksiyonda dikkatimi çeken detaylar ise şöyle; ince tril tril hırkalar tüm kıyafetlerde kullanılmıştı. Podyuma çıkan mankenlerin her birinden uzun zincir ve inci kolyeler, kat kat bilezikler, ayak bileklerinde takılar vardı. Koleksiyonda kullanılan ayakkabılar genelde ince topuktan oluşuyordu. Renkler genelde  pudra ve bej tonları ağırlıklıydı. Kısacası koleksiyon parlak dokuma uzun elbiseler ve tunik tarzı hırkalardan oluşuyordu. Çok birbirinin aynısı modelleri görmek bana pek cazip gelmedi.

missoni-3missoni-4missoni-5missoni-6

missoni-7missoni-8missoni-9missoni-10

missoni-11missoni-12missoni-13missoni-14

missoni-15missoni-16missoni-17missoni-18

missoni-19missoni-20missoni-21missoni-22

missoni-23missoni-24missoni-25missoni-26

5 Comments
  1. ben misonni markasını hiç beğenmem çok gereksiz gelir bana kıyafetler paçavra gibi trend hiç bir görüntüsü olmadığı gibi bohem bir tarzıda tam anlamıyla yansıtmıyor belki bikinilerini bedava verirlerse giyebilirim oda giydiğin zaman pahalı bir marka olduğunu her kez bilir hava atarım o kadar yani:)))))))

  2. bu arada yeliz’cim bu haberde yaptığın gibi biraz yorumunu kat lütfen daha samimi oluyor öbür türlü resim ve haberleri her yerden okumak mümkün…

  3. ben pek begenmedim farklı bişi yok dogrusu bana hitap etmiodur belkide.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak