Moda Trendleri / Kıyafet Kombini

siennatarzi.jpg

Sienna Miller ‘ın Londra sokaklarında bu hafta başı giydiği her parçanın birebir benzerini, Türkiye’deki markalardan buldum ve sizin için kombinledim.

Bot, çizme modelleri için Debenhams haricinde Beta, İnci ve Elle’ye mutlaka bakmanızı öneririm. Geçen hafta Taksim’deki mağazalarını şöyle bir gezdim de modeller gerçekten güzel, modern, farklı, yeni trend ayakkabıların hepsi mevcut.

Burada Sienna Miller’ın üzerinde bulunan kabanı ben Topshop’da denemiştim, çok sevimli durdu ama uzun boylulara daha çok yakışacak bir model.

Palto ve bot: Debenhams

Skinny Jean, gözlük, çanta: Mango

Taç: Accessories

2 Comments
  1. ya ben birkaç ay önce bu boğazlı botları ve rugan aksesuarları sevmiyordum ama bugün ninewestte ağzım sulanarak boğazlı bir bota baktığımı farkettim! fiyatı fazla uçuk olmasaydi denerdim.. belki de bu modelden bir bot alırım.. alsam mı acaba.. benim yorumlarım da hep cesaretsiz moda hallerimi anlatır oldu Yeliz! ;))

  2. Bengi,uzun çizmeler bazen dize kadar olduğu için sıkabiliyor desemde iki gün önce kendime şöyle kalın topuklu çizme aldım:)kısalar da kullanışlı ve güzel de alışacağız!:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak