Mr. Blackwell Öldü


Hollywood’un ünlü moda eleştirmeni Mr. (Richard) Blackwell öldü. 86 yaşında hayatını kaybeden Mr. Blackwell, 1960’dan beri her yıl hazırladığı en kötü giyinenler listesi ile ünlü yıldızları korkulu rüyası oluyordu.
İşte Mr Blackwell’in 2008 en kötü giyinenler listesi:
1.Victoria Beckham
2. Amy Winehouse
3. Mary Kate Olsen
4. Fergie
5. Kelly Clarkson
6. Eva Green
7. Avril Lavigne
8. Jessica Simpson
9. Lindsay Lohan
10. Alison Arngrim

5 Comments
  1. victoria amy den daha mı kötü giyiniyor. victoria nın bu listede olması bile şaşırtıcı. son zamanlarında bunamıştı zaten.

    toprağı bol olsun arkada kalanlarına sabır versin. moda dünyasının renkli bir ismiydi.

  2. victoria ve amy kesinlikle ilk ikide olması gereken isimlerdi gerisini bilmem

  3. Bu kitabı alıp okuma sanşım oldu içeriğini hiç beğenmedim ve Blackwell gibi bir duayenin bu kitabın yazarı olduğuna inanamadım.Bahsi geçen kötü giyinen isimlerin modaya yön veren isimler olduğunu düşünüyorum şu bir gerçekki orası hollywood!O insanların sıradan giyinme olasılığı düşük.Ne kadar begenmediğimiz öğğ kaka dediğimiz giysi veya akkabıları 1 yada 2 sene içerisinde bizlerde giyiyoruz.Onlar moda adına bize ufak detaylar veriyor bizde başından ucundaz azıcık bunları kendi giyim stilimize kurguluyoruz.Vİctoria’nın giydiği giysinin tasarımı hayatımıza girmez ama dantel detayı vesari özelliği girer.odurki arkadaşlar ;Her ülkeye bir Victoria,Fergie lazım….

  4. Allah rahmet eylesin.severdim bu adamcağzı.eleştirileride takip ederdim.listesine aynen katılıyorum.moda diye saçma sapan giyinenleri beğenmiyorum.

  5. bu haberle ilgili tek yapılacak yorum Allah rahmet eylesin. sevgiler yelizcim. :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak