MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2010 (Europa Music Awards)

Rihanna-MTV-01

Miley_Cyrus-MTV-01

Eva-Longoria-MTV-03

MTV Avrupa Müzik Ödülleri (Europa Music Awards) İspanya’nın Madrid şehrinde gerçekleşti. Gecenin en şık bayanlarından olan Rihanna’nın elbisesi Marchesa 2011 yaz koleksiyonundan.
-Miley Cyrus’un elbisesi D&G 2010 kış
-Eva Longoria’nın elbisesi Georges Hobeika 2010 yaz, ayakkabı Brian Atwood
-Katy Perry’nin elbisesi Jeremy Scott 2011 yaz, ayakkabı Sergio Rossi

celebutopia

14 Comments
 1. nicole,shakira,taylor hariç hepsi çok tarz bir görüntü yakalamış hepsine bayıldım

 2. eva longoria’nın ışığı yeter ya kadın resmen parlıyo:) ayrıca ayakkabılarına da bayıldımmmm

 3. ayyyy eva’yı gördüm, bir an kendimden şüphe ettim,gördüğüm victoria beckham’mı diye:)

 4. bir insan evladı bilerk kendini nie böle çirkinleştirir taylor momsen neyin peşinde???

 5. sharika bence harika olmuşş bayıldım :) ama hepsi ışıl şıl bence çok güzel :)

 6. rihanna başta olmak üzere shakira ve kelly brook’a bayıldım. yalnız rihannanın tırnakları sizce de kötü görünmüyor mu?

 7. eva longoria victoria nın daha dolgun hali ve tabi daha güzeli..ah victoria ah spice girls varken sana hayrandım çok farklı bir güzelliğin vardı.. zayıfliyim derken ipin ucunu kaçırdın.

 8. Rihanna parıldıyor bence onu unutmamak lazım son zamanlarda gördüğüm en hoş hali:)Ayrıca Miley’in o saçlarına acilen birşey yapması lazım :)

 9. Şu Rihannaya bayılıyorumm ya yok böyle guzellık herseymı yakısır ınsana

 10. rihanna nın elbisesi gerçekten çok hoş am ben saç rengini kendisine yakıştıramadığm için saçları vb hiç beğenmedim . victoria backlarını o kadar parlatmış ki , Miley ise elbisesi belki saçlarını daha güzel bir hale soksaydı elbise kendini gösterebilirdi saçları hiç olmamış

 11. ben emily osment’in elbise rengi model itibariyle sade ve şık oluşunu beğendim onun dışında beğenmedim miley cyrus’un elbisesi feci çocuk elbisesi gibi olmuş, taylor momsen’ın kıyafet seçimide aynı şekilde br felaket kendilerini niye bu kadar çirkinleştiriyorlar anlamıyorumki ,shakira’nın göğüs dekoltesi çok abartılı bence şık olmaktan çıkmış, kelly brook’un elbisenin arka kısmıda şık durmuyor bence, eva longoria elbise seçimi pardon elbiseye benzemiyor çünkü sanırım çok kısa ve altında vücudunu saran şort var kısa hoş durmamış:(

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak