Mudo 2008 Yaz Koleksiyonu

mudo.jpg

Mudo Collection, 2008 İlkbahar Yaz koleksiyonunda bayanlara 6 farklı temada şıklık sunuyor. Temalardan ilki olan
ROMANTIC COUNTRY; İlham kaynağını romantizmden alıyor. Bu koleksiyonda pastel tonlar, akışkan kumaşlar, çiçek desenleri ve doğaya dönüşle beraber Mudo Collection kadını şehrin hızlı temposundan kurtularak romantik bir görünüm sergiliyor.
EXOTIC TRIBE ile kabile kültürünün izlerini taşıyan kıyafetler, bambaşka bir hava yaratıyor. Etnik parçaların, eşarp kemerlerin, rustik keten etekler ve ipeksi bluzların yer aldığı exotic tribe hayatımıza kıyafetlerle macera katıyor.
COOL CLASSICS; Klasikten hoşlanan Mudo Collection kadını için yeni baştan yaratılmış şık bir koleksiyon. Gündüz ve gece zevkle taşınacak sade ancak bir o kadar iddialı parçalar, kullanım rahatlığıyla bu temada dikkatleri çekiyor. Özellikle farklı görünümleriyle takım elbiseler, bermuda şortlar, spor ceketler ve daracık etekler dikkat çekici bir çizgide sunuluyor.
SPIRIT OF ST. TROPEZ : St Tropezdeki şık ve lüks yaşamdan ilham alan bu tema retro tarzını yeni bir yorumla yansıtıyor. Güneşin sulardaki yansıması payetlerle simgelenirken, feminenlik dikkat çekiyor. Üstlerin büstiyerlerden oluştuğu bu temada alt gruplar ise genellikle bol kesimli pantolon ve eteklerden oluşuyor. Lüks hayatın çizgilerini taşıyan bu tema ile Mudo Collection kadını iddialı bir duruş sergiliyor.
COASTAL: Denizin huzurunu yansıtan bu koleksiyon marine çizgiler ve kumaşlarla Mudo Collection kadınını huzurlu sularda yolculuğa çıkıyor. Mavi beyaz çizgilerin ağırlıkta olduğu, çapa ve halat detayların gözlendiği tema denizin mavisini günlük kıyafetlerimize taşıyor. Çizgili denimler, paçaları katlamalı kapriler, basene oturan elbiseler ve bol paça pantolonlar koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.70’s LUXURY ile hippy modası lüks bir şekilde geri dönüyor. Barok etkisinin gözlendiği bu temada yaratıcılık ve deneysellik ön planda tutuluyor. Yüksek bel, ipekli akışkan elbiseler, büyük motifler, baskı ve nakışların zenginleştirdiği bu temada tarzların belirsizliğiyle birleşince bayanlar bambaşka bir duruş sergiliyor.

7 Comments
 1. merhaba yelizcim.hangi akıma uyacağımızı şaşırdık valla. eskiden bi kıyafeti eskitene kadar giyebiliyorduk.ülkemi bu kadar ekonomik krizdeyken gidişat gösteriyorki eskileri çok yamalayıp moda diye giyeceğiz :) ben klasikten vazgeçmiyorum sade ve klasiğin modası geçmiyor.aksesuarla modayı takip etmeye çalışıyorum. sevgiyle kal…

 2. nefescim, klasik ve sade ürünleri her zaman kullanabiliyoruz. benimde amacım burada insanları hep yeni kıyafetler almaya yönlendirmek değilde daha çok ellerindeki kıyafetleri nasıl kombinleyeceklerini, sezon trendlerine uygun gardroplarındaki hangi ürünleri öncelik sırasına koyacakları hakkında tüyolar vermek, arada sırada da yeni cicilerde almak lazım ama çok da tüketmek anlamsız tabiki…

  sevgiler

 3. umarım beni yanlış anlamamışsındır.yelizcim sana yönelik bi yorum değildi bu.tabiki cicilerden alıyoruz. ama sezonluk değişmesinden şikayetçiyim.yoksa senin bu güzel siten olmasa modayı nereden takip edeceğiz :)

  sen iyi ki varsın.sevgilerimle

 4. yaza muhteşem koleksiyonlarınız var herşey mükemmel yaza şık kıyafetler tasarlamışsınız tebrik ederim başarılarınızın devam etmesi dileklerimle hoşçakalın

 5. Nefescim, aşkolsun yanlış anlayacak ne var bunda:) moda değişkendir ayak uydurmak cidden zordur,öpüyorum.

  Kübra , çok teşekkür ederim. Mudo’ya da teşekkürler:)

 6. çok güzel ürünler satıyorsunuz fakat beden olarak neden büyük beden çalışmıyorsunuz ayrıca kalıplarınızda çok küçük

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak