Mudo’da Dekoratif Aksesuarlarda Büyük İndirim

melek.jpg 

Geçen hafta Mudo’ya uğradım. Bütün aksesuar grubunda tekrar indirim olmuş. Özellikle yılbaşı sonrası ellerinde kalan dekoratif aksesuarlarda (noel babalar, süsler, melekler, tabaklar, kupalar) %70 civarında indirim yapmışlar. Gelecek seneye hazırlık yapmak isteyenler belki vardır diyeceğim ama yılbaşında kullanmanız şart değil günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz çok sevimli modeller mevcut.

Ben üstteki tombiş meleği aldım:) sezon başında gözüme kestirmiştim o zaman fiyatı 35.00 YTL’di,  indirimde %50’den nasibini almış ve düşe düşe 17,00 YTL’ye düşmüş. O kadar tombikki sehpa üzerine koyduğunuzda sarsılmadan ayakta durabiliyor taş gibi maşallah malzemeden kaçmamışlar:)

Mudo’da gördüğüm ve sizler için web sitesinden seçtiğim diğer melek modelleri;

mudomelek11.jpgmudomelek21.jpg

mudomelek3.jpgmudomelek4.jpg

5 Comments
  1. Ne zaman alışverişe çıksam Mudo’ya mutlaka bakar hoşuma giden birşey varsa alırım:) esracım yılbaşı aksesuarları çok cici hemde bayağı inmiş uğra mutlaka, sevgiler

  2. Yelizcim,

    Senin nikah sekerinde melekdiiii.Degisik degisik meleklerden yapmiztiniz.Cok guzel olmustu.Nikahinizda olamamistik ama sen bize saklamistin,sonradan vermistin ve bende onlari ayna kenarlarina astim:)Cok cici duruyolar!
    Optum

  3. Beyzoş:)

    Evettt Eurofloradan paket meleklerden alıp yapmıştık, çok zevkliydi:) bende girişte beyaz portmantonun üstüne astım görümüşsündür çok ciciler, teşekkür ederim, bende öptüm.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak