Mukluk Botlar (Muks)

mukluk.jpg

Geçtiğimiz yıl adeta ayakkabı ve botların çekişmesi ile geçti. Crocs, Ugg, Snowjogger derken şimdide mukluk botlar. Süet üzerine kürk kaplı botların fiyatı web sitesinde 1.295$ . Bu tarz alternatif modelleri birçok marka satmaya başladı.  Hatta ben geçen haftalarda Cevahir Alışveriş Merkezinde bir mağazada denedim. Eh ayakta biraz pofidik pofidik duruyor ama çok sevimli oldukları kesin. Yanlız yapay kürk modellerini tercih etmek lazım:) Zaten gerçek olanlarıda sürekli giyemeyeceğiniz bir model için gereksiz pahalı diye düşünüyorum.

12 Comments
 1. ya ben ugg botları seviyorum bunları hiç sevmedim sanki ayaklarında bir yaratık taşıomuş gibi gelio sevimsiz buldum yani

 2. bende beyzayla aynı fikirdeyim;)) çok tatlı görünüyo tüylü tüylü…

 3. Çilem, UGG’ler daha rahat kullanılacak modeller abartı durmuyor, bu mumluk tarzı botlar herkesin seveceği türden modeller değil aslında doğru söylüyorsun bunu giyen hanfendü bayağı bir göze batar yani:)

 4. Beyza, sevimli duruyor aslında ya:)

  Zümrüt, al sen bir tane bunlardan hafta sonları giyersin:)

 5. Merhaba..

  ben bu Mukluk botlar turkiyeden nerden alabilirim? home store dışında.

 6. bu ugg botlardan bazı album de de giyenler var,
  mesela 50 cent andy shop albumunde oradaki kız giyiyorddu ilk başlarda çok kaba geldi ama yinede
  çok güzel görünüyor.

 7. arkadaşlar sizden bir ricam olacaktı acaba şu tüylü botlardan nerelerde bulabileceğimi bana söylermisiniz…

 8. bende bu botlardan almak istiyorum
  araştırdım bulamadım banada bilgi verirseniz sevinirim
  teşekkürler

 9. bana da ilk başta tuhaf geliyordu.ama ugg lardan denedim bir tane harikaydı..çok rahat oluşu ve üstündeki kıyafete göre tarz duruşu hoşuma gitti..bence bu modellerde güzel ama orjinalini almaya karşıyım..gerek yok o kadar parayı bu botlara vermeye..

 10. bundan 4 sene önce izmir alsancak hotiçten siyah-gri rengini almıştım geçenseneye kdr bıkmadan usanmadan giymeye devam ediyordum.taaki istanbula taşınırken kağıt torbanın içine birbirlerini kirletmesin die ayrı poşetlerle torbaya tıkana kdr..annemn çöp sanıp atmasıyla yollarımız ayrıldı ve 1 senedir kendilerini epey bi özledimm:((valla tırım tırım bende arıorum ama ugglarımla yetiniorum..bulan olursa haber versin!

 11. ben de bu tüylü botlardan almak istiyorum ama bir türlü bulamadım…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak