Neşeli Sportmen Önlüğüm

neselionluk1

neselionluk2

Mutfakla arası  iyi olan hanımlar için, mimar Ayşegül Akgül Duman tarafından tasarlanan, birbirinden eğlenceli önlük modelleri Neşeli Önlükler ‘ de.

Her önlüğün farklı bir hikayesi var. Ben Sportmen Oya gibi, kendi yemeğini kendi yapan, formuna dikkat etmeye özen gösteren, ablasının ve annesinin yemek tarifleriyle yemek yapmayı öğrenen biri olarak, önlüğümü seçtim:)

Eğer sizde Ayşegül hanımın özel tasarım önlüklerinden birine sahip olmak istiyorsanız, Neşeli Önlükler web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Fiyatlar 39 – 49 TL arasında değişiyor.

10 Comments
  1. Ayşegül hanımı tebrik etmek lazım harika tasarımlar. Hangisini alsam acaba hepsi birbirinden güzelmiş. Yeliz’cim seninkinin bedeni nasıl oldu?

  2. Bu önlükler bir harika. Benim gibi önlük takma özürlü, her yemek yapışında önünü yemek listesi yapan birine belki önlük takma alışkanlığı kazandırır. Hemen veriyorum siparişimi:)

  3. Gerçekten hepsi harika. Özellikle pit pit naciye önlüğünden istiyorum hemen ben de :)

  4. teyzem de benim için 2 tane mutfak önlüğü dikmişti, ikisi de acayip tatlı, alışverişimle birlikte paylaşırım onları da:)

  5. ayrıca erkek fatma önlük modeli çok hoş hikayeleride bir o kadar güzel…bana oygun olanını almalyım..

  6. Yelizcim,
    Daha önceki o kadar moda haberin beni affetsin ama bu bilgilendirmen evlere şenlik :) hazine bulmuş gb hissettim kendimi :)

  7. benim için en uygunu pıt pıt naciye bende sipariş vereyim bari çok sevimli…

  8. ayyy çok şirinmiş yelizcim nefis yemekler yap inşallah öptüm :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak