Network ve Fabrika Altınyıldız’da İndirim

network01.jpg
network02.jpg
Network‘de net %30, Fabrika Altınyıldız ‘da % 50’ye varan indirim başlamış.   Web sitesini şöyle bir incelediğim de gözüme çarpan ilk şey gri tonlarının hem erkek hem bayan koleksiyonunda oldukça fazla kullanılması. Döpiyesler, takımlar, parlak renkte trençkotlar, deri etek ve ceketler, aksesuar olarak rugan ayakkabı ve çanta, kaşkol, dirseğe kadar uzun eldivenlere yer verilmiş. Bugüne kadar daha çok şehirli kadınlar için tasarladığı klasik koleksiyonuna oldukça farklılık kattığını söylemeliyim.

9 Comments
  1. Bayanın elbisesi çok hoş, bayana da çok yakışmış tabi :) mağazalar bayram indirimine girdi galiba :)

  2. Network ürünlerini beğeniyorum aradığını bulabiliyorsun.kalıpları da güzel ayrıca indirimde varmış hazır yararlanmak lazım.

  3. Bu haberi yaparken Network’den kendime birşey almadığım aklıma geldi:) Ama Barış’a hediye bir triko aldığımı hatırlıyorum. Seldacım indirim zamanı alışveriş daha zevkli oluyor.

  4. merhaba, fabrika – altın yıldız’da modellik yapan bu yakışıklı adamın adı nedir acaba??? bileniniz var mı???

  5. ben bı altınyıldz calısanı olarak kalıpları modellerı mankenleri TEK gecerım tebrıkler..

  6. network fabrikaa gerisi hikaye başka bişey giymem.zaten o yüzden bu markada çalışıyorum…mağzama herkezi beklerim profilo boyner mağzasında %50 fabrika %30 network + bu indirim üzerine ekstradan %15 turkcell indirimi war süper walla.herkezi beklerim mağzamıza.
    AykuTqq@hotmail.com

  7. karizma erkeğin,karizma markası olarak görüyor ve yaratıcılarını tebrik ediyorum..

  8. network muhteşem tamam da fabrikadan yana mutsuz bir müşteriyim. bir kıyafetin tadilatını 3 kez başarısızlıkla sonuçlandırabiliyorlar.hatta hiç çekinmeden bi daha tadilat yapılabilir diyorlar. beni soğuttular :(( çook mutsuzum çook

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak