New York Fashion Week Sokak Modası

12

15

Hatırlarsanız geçen yıl İtü Taşkışla’nın bahçesinde çektiğimiz  sokak modası fotoğraflarına yer vermiştik.  Bu yıl IFW’te zamansızlıktan ve  havanın soğuk olmasından dolayı malesef fotoğraf çekme şansım olmadı. IFW İstanbul’da  olduğu gibi, New York Fashion Week’te de Vogue çeşitli kareler yakalamış. Bu kareleri görünce,  bir an bizim kadınlarımızın süse daha meraklı olduğunu düşündüm.

8 Comments
  1. aman alllahımmm hiç bana göre değill fazla dayanamadım hepsine bakamadım vallahi :) ece sukan niye böyle değişik giyiniyor az çok anladım artık çok salaş bence bunlar o ceketler kabanlar niye öyle beşşş beden büyük ki :)

  2. Ben hiç beğenmedim.Dolapta ne bulursan üst üste rastgele giy olmuş.Gözüm yoruldu.Uyum olmayınca sevmiyorum galiba.

  3. o topuklularla karlı buzlu sokaklarda nasıl yürüyor bu hatunlar onu çözemedim:)birde 18 numaralı resimdeki parlement mavisi cekete bayıldım.

  4. Ay bencede çok sade çok karışık pazar tezgahı gibi duruyorr hersey yani karmakarışık gercektende bizim kadınlarımız daha cıvıl cıvıl daha fenimenn ve daha gosterisli biz en azından yakisanii giyebiliyoruzz sırf moda diye üstlerine gecirmedikleri şey kalmıyor bazılarının :-))

  5. Ayy bunlar ne inanmıyorum ne bir renk uyumu ne bi tarz uyumu ne de beden uyumu :) hiç biri yok berbat..

  6. amerikalılar giyinmeyi bilmez…ayrıca yeliz hanım dikkate alınıyormuyuz bilmiyorum ama daha öncede sormuştum style butikde neden hep küçük bedenler var ve yenileri nezaman gelecek teşekkürler…

  7. sookieandbill, elbette dikkate alınıyorsunuz, siz hangi üründen kaç beden istiyorsunuz? ürünlerin bütün bedenlerini bulma ve alma şansım olamayabiliyor.. sizden cevabınızı stylebutik@hotmail.com adresine mail atarsanız sevinirim..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak