Next’de İndirim

12.jpg 32.jpg

Telefonuma gelen indirim mesajlarını gün gün sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün gelen bir mesaj var:) Next ‘te sadece bugüne özel 16:00 – 24:00 saatleri arasında tüm ürünlerde %50 indirim varmış.Hafta sonu fuşya rengi bir tshirt almıştım o zaten %50 indirimdeydi. Sitesinden bulduğum bu uzun etnik desenli elbiselerden Cevahir’deki mağazasında görmedim umarım bir an önce gelir.

Next mağazaları
Cevahir, Kanyon, İstinye Park, Capacity, Ankamall, İzmir Forum, Agora, Denizli Teraspark.

4 Comments
  1. Gözde, bende onu çok beğendim güzel ürünler bizim memlekete pek uğramıyor ama bakalım belki gelir:)

  2. Yeliz merhaba nasılsın.Netlerde sorun var uzundur takip edemiyordum siteni ama en azından artık nete girebiliyoruz ve her zaman ki gibi süpersin valla.Bu ortada ki elbiseye bende bayıldım.Çok güzel.Ya yeliz yazlık kıyafetler tamammen çıktımı yoksa daha yeni yeni mi geliyor mağazalara.Ben bu aralar evimizin orada ki alışveriş merkezine gidiyorum anca:) her şeyden bi haberim.Allahtan ki artık sayende yine her şeyi herkesten önce ben bileceğimimmm:)))
    öpüyoruummmm

  3. Seldacım, merak ettim seni mail atmıştım almışsındır sanırım. Bir sorun olduğunu tahmin ettim. Yaz koleksiyonu çıktı tabiki bazı markalardada kışlık indirimler devam ediyor ama bu ay sonuna tamamen yaz sezonuna geçiş olur.
    bende öptüm:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak