Nickelodeon Kids’ Choice Ödülleri Kırmızı Halı

rihanna-2010-kids-choice-awards-06

zoe-saldana-2010-kids-choice-award-03

Nickelodeon Kids Choice Ödülleri 2010 sahiplerini buldu. Taylor Swift ‘En Sevilen Kadın Şarkıcı’ ve “You Belong with Me” ile ‘En Sevilen Şarkı’ ödülü ile iki ödüle sahip olurken Miley Cyrus ‘En Sevilen Kadın Oyuncu’ ödülünü aldı.

12 Comments
  1. ayrıca katy perrynin ve rihannanın çocuklar için olan bir oraganizasyonda bu kadar kendilerini teşhir eden kıyafetler giymeleri bu kadar fetiş görünmeleri teşhircilikten başka birşey değil..

  2. ayyy 2 karedeki kombin çok şeker yaa birde o çiçekli mini straplez elbise yokmu beni benden aldı ne güzel yaaa :))

  3. çocuklar için olan bir organizasyon ama en küçüğü 16 yaşında :)

  4. katy perry’nin ayakkabıları ayağına büyük mü bana mı öyle geldi?

  5. rihanna neden yüzüne sürekli kezzap atılmış gibi böyle dolanıyor!?

  6. çok yüksek topuklu olduğu için büyükmüş gibi duruyor bence (: eskiden ayakkabı içine soket çorap giyenlere kıro derlerdi şimdi moda diyorlar daha neler göreceğiz bakalım (:

  7. katy perry korkunç olmuş..o elbisenin duruşu ve abartılığı hiç olmamş kids choice’a gitmicek bi elbise, ama aslında güzel giyinirdi.zoe saldana resmen günlük, sokağa çıkar gbi olmuş. yine iyidir kıyafeti çok güzel ama ödül töreninde giyilcek şey mi o..rihannanın çoraplarına zaten bişey demiyorum..onlardan yaşça küçükler bile kendilerine ve törene uygun bişeyler giymişler.

  8. Rihanna’nın normal giyimini bilenler burda gayet kapalı giyindiğini anlayabilirler. Miley Cyrus ödül almasına rağmen yataktan kalkıp gelmiş güzel bi kıyafet giyse iyi olurdu. Katy perry yi de böyle giyindiği için kınıyorum. Bu arada selena gomez çok tatlı olmuş :)

  9. kate perrynın ayakkabılrına bayıldım ama sankı baskasının ayakkabısını gıymıs :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak