Nine West 2009 2010 Kış Ayakkabı Modelleri

nine-west-1

nine-west-2

nine-west-3

nine-west-4

nine-west-5

nine-west-6

nine-west-7

nine-west-8

Nine West 2009 2010 kış ayakkabı ve bot modelleri kış sezonun tüm trendlerini içeriyor. Nine West koleksiyonunda fermuarlı modellerden leopar desenlilere kadar hemen hemen bütün trend modelleri bulmak mümkün. Bu kış sezonunda modeller çok çeşitlilik gösteriyor, harcamalar artacak gibi:)

13 Comments
 1. mor we leopar desnli ayakkabıya tek kelimeyle bayıldım ilk ayakkabı da çok gsel ayy aslında hpsi brbinden hoş çok gseller yaa:)) leopar desnli çorap da gözmden kçmadı ihihi=))

 2. yelizcim düz siyah çizme arıyorum dün zaraya baktım ama çok kaba geldi düz modeller. sence başka nerden bakabilirim

 3. 4, mor ayakkabının ruganını almıştım 90 tl’ye satan adam çok moda olucak demişti inanmamıştım yauu

  hepsi çok şık bunların ama fiyatları çok fazladır..

 4. Ben son resimdeki Botlara Bayıldım hepside Çok Güzeller Şu Son Resimdeki Botların fiyatı ne kadar acaba bilen varmıı???

 5. görünüşü güzel ama çin malı olduğu için çok sağlıksız deri dedikleri ürünler suni deri ve naylon karışımı ayağı terleyiyo bazılarının üstü soyuluyo ”şikayetvar.com” da baya uzun bi listeye sahip bi marka..sonuç güvenmiyorum almam bitti nokta

 6. Evet ya,ne çeşitlilik bu! :) Bol bol alışveriş yapacağız :) Ve; sürekli harcamak dolayısıyla ince ve boş cepler de moda olacak gibi :)))

 7. sanki şu mürdüm rengi olanı gossip girl setinde hilary duff’ın ayağında gördümmmm….ya da bezeriydi bilemiorummm…

 8. en alttakı ayakkabı modelıne bayıldım,elbise altına cok hos durur yaa bayıldım:)

 9. leopar deseneli olan harika bence zaten moda ya hemen edinmek lasım :))tuğçam moda konusundaki fikrine katılıyorum şeker çok güldürdün beni :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak