O da Pudra Rengini Seçti

angelina-jolie-cannes1

angelina-jolie-cannes21

fotoğraflar: justjared
Cannes Film Festivaline katılan Angelina Jolie ve Bradd Pit basının ilgi odağı oldu. Angelina Jolie, Versace imzalı pudra rengi elbisesi ile çok alımlı görünüyor. Bu sezon kırmızı halıda pudra rengi elbiselerle boy gösteren ünlüler gün geçtikçe çoğalma başladı. Angelina’nın vücudu, dövmeleri  sayesinde yakında yazı tahtasına dönerse şaşırmayın.

angelina-jolie-cannes31angelina-jolie-cannes41

14 Comments
 1. Aman yarabbi bu kadına ne olmuş böyle gün geçtikçe iyice zayıflıyo dünyanın en güzel kadınları arasında yer alan Angelina bu gidişle iyice eriyip yok olacak galiba Brad her zamanki gibi yine çok yakışıklı

 2. Kim Angelina’ya biri ikiz, 3 çocuk doğurmuş diyebilir ki? Muhteşem görünüyor, hayran olmamak mümkün değil. Nötral renklerin moda olması mutluluk verici, bana elektrik mavisi, fuşya, sarıdan artık fenalık gelmişti. Farkındaysanız o iğrenç platin sarısı saçlardan da eser yok, cannes’da herkes çok şık ve asil görünüyor… Darısı bizim ünlülerin başına:)

 3. angelina’nın zayıflığının nedeni şu an çekimleri süren, “salt” filmi yüzünden. filmdeki rolü için 7 kilo vermesi gerekiyormuş, bu yüzden bu kadar zayıfladı. film sonrası tekrar eski kilosuna dönecek yani.
  bu arada elbisesi nefis; ama ben bu kadının bu saç tonundan o kadar sıkıldım ki, kendi sıkılmadı orası ilginç.
  değiştir artık şu saçının rengini be kadın!

 4. sadece WAOOOOOOOOW diyorum çok güsel her zamanki gibi muhteşem elbise gerek model gerek renk olarak çok güsel olmuş ayakkabılarda öyle.keşke saçları biraz daha kabarık olsaydı çok yapışık duruyo bence. bi de artık zayıflamaya son verse çok iyi olucak.

 5. cannes in en şık ünlüsü kesinlikle angelina ..Allahım ne kadar kusursuz bir insan bu..o kadınsa ben neyim ben kadınsam o ne???..

 6. çok şık..dövmeleri korkunç.versace farkı işte..ne güzel bakmışlar birbirlerine:)nie evlenmiyor bunlar ya?bir ev hediyesi alır giderdik hayırlı olsuna:)

 7. Tek kelimeyle elbisesine bayıldım.Çok havalı olmuş..ama dövmeler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Hiç estetik gelmiyor bana..

 8. elbisee harikaa ama kendisi bi garip olmuşş :)
  braz daha bronz tenli olsaydı süperr olurrduu bencee

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak