OLAY Regenerist Microsculpting Serum

Sadece 5 günde daha sıkı görünümlü yüz, boyun ve dekolte için OLAY Regenerist Microsculpting Serum…

Artık daha genç bir görünüm elde etmek için yüzüne, boynunuza ve dekoltenize ayrı kremler uygulamak zorunda değilsiniz. OLAY Regenerist Microsculpting Serum, içerdiği Olay’in en yüksek amino peptit konsantresi sayesinde bu üç bölge için etkili bakımı vaad ediyor.

Çilt güzelliği bir kadının bütünsel güzelliğinde önemli rol oynar. Zamanla yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde meydana gelen kırışıklık ve pürüzler, kadınlar için can sıkıcı olabilir. OLAY’in estetik cerrahlardan ilham alarak geliştirdiği mucize formüllü OLAY’in en yüksek amino-peptit konsantresine sahip yeni serumu OLAY Regenerist Microsculpting Serum artık Türk kadınlarının hizmetinde…

 

Sadece beş günde daha sıkı görünümlü bir cilde sahip olunabileceği yapılan testlerle kanıtlanan OLAY Regenerist Microsculpting Serum; yüz, boyun ve dekolte olmak üzere üç bölgeye aynı anda etki ederek size oldukça etkili cilt bakım deneyimini sunuyor. OLAY Regenerist Microsculpting Serum, hızlı emilme özelliği ve yağsız formülü ile çizgilerin görünümünü azaltarak cilde, daha sıkı ve genç bir görünüm kazandırıyor.

 

Dünyaca ünlü Kozmetik Cerrah Nick Percival, yüzün yaşlanmasındaki en önemli etkenin sarkmalar olduğunun altını çizerken, pek çok kadının cildin esnekliğini kaybetmesinden yakındığını da ekliyor ve OLAY Regenerist Microsculpting Serum sayesinde “Esnekliğini yeniden kazanan cildiniz beş günde daha sıkı bir görünüme kavuşacak” diyor.

Cilt yaşlanmasına karşı etkinliği klinik deneylerle kanıtlanan OLAY Regenerist Microsculpting Serum’un, gözle görülür etkileri sadece cerrahlar tarafından değil ünlülerin cilt uzmanı Anastasia Achilleos tarafından da onaylanıyor. Doğru bir masajla düzenli olarak uygulanan OLAY Regenerist Microsculpting Serum’un, kadınları estetik operasyonlardan uzun yıllar uzak tutabileceğini söyleyen Anastasia Achilleos, “Yüzünüz, boynunuz ve dekolte bölgeniz için kullanabileceğiniz OLAY Regenerist Microsculpting Serum sayesinde bu üç bölge için üç ayrı krem kullanmaktan kurtulacaksınız” diyor.

Sabahları cildinizi temizlendikten sonra tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayacağınız OLAY Regenerist Microsculpting Serum ile cildinizin üç ayrı bölgesini yaşlanma etkilerine karşı koruyabilirsiniz.

OLAY Microsculpting Serum’un tavsiye edilen satış fiyatı 77.20 TL

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak