Opak Çoraplar

opak1.jpg

opak2.jpg

opak3.jpg

Siz böyle fiyonklu cici çoraplardan sokakta giyer misiniz? Pek sokaklık modeller değil gibi biraz cesaret lazım sanırım:) Türkiye’de çorap üreten markalar azınlıkta olmakla birlikte çok kadınsı desenler tasarlıyorlar. Ya çok sade düz anneanne çorapları yada allı güllü gereksiz desenler. Fiyonklu ve cizgili modellerin bulunduğu bu sitede çeşitli alternatifler var. Türkiye’den de bu kadar iddialı olmasa da değişik ve renkve desen alternatiflerinin fazla olduğu çoraplar bekliyoruz. Ten markası reklamlarda kullandığı çorapları satışa sunsun mesela reklam yapıyorlar ama aynı renk ve desenleri piyasada göremiyoruz:)

10 Comments
  1. Yelizcim ne kadar tatlı çoraplar bunlar böyle,özellikle de ilk baştaki fiyonklu olana bayıldım :)

  2. fiyonkluyu bende çok sevdim:) istediğim renklerde çorap bulamamaktan şikayetçiyim renk renk çoraplarım olsun istiyorum ama satan marka yok!:)

  3. Bayıldıımmm. Fiyonklu olan şahane. Opak çorapların ekoselisini aldım bu sene kırmızı-siyah ve kırmızı gri. Çok güzeller. Ama bu da çok güzelll. İstiyoruummmmm.

  4. ben londra yasayan tam corap hastasiyim.burda harika ama bir o kadar da pahali (tanesi 20-30ytl)corap satan yerler var.isin ilginc tarafi ise de cogu turkiye’de imal edilmis ama maalesef orda satmiyorlar.

  5. ayrica peacock ,h&m gibi yerlerde ucuzlarini bulmak mumkun ama yikadiktan sonra ozellikleri gidiyor

  6. şu baştaki çoraplar aynı gossip girl dizisindeki blair çorapları gbi.. heryerde aradım ama bulamadım.. assortie de bu sezon vardı ona bnzer çoraplar 2 tane aldım ama bu çorapların bilinen bi adı var mı özel”

  7. ay bayıldım ben bu coraplaraa:D:D: yelizcim yaa,butun gusel olan herseyı koymussun buraya,gözum kaldı yaa:D:D:D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak