Örgü Bot

orgubot.jpg

Bu seneki örgü modası tüm hızıyla sürüyor çantalar, hırkalar derken şimdi de  örgü bot yapmışlar, fiyatı 29$. Bir diğer haberimdeki UGG’ nin botlarına çok benziyor. Artık birçok marka Türkiye’de buna benzer botlar üretmeye başlayacak sanırım, baksanız ya örgüsü bile yapıldığına göre. 

Bu botu dışarıda giydik diyelim hemen pislenecek, bir de temizlemek için uğraş sonra kurutmak için bekle, kış ayı içerisinde temiz bir şekilde kaç defa giyebilirsiniz ki? Farklı görünüyor ama bizim taşlı topraklı yollarımız için pek uygun değil sanırım, evde giymek için düşünülebilir:). Mesela bu tarz kısa patik tarzında bot örülebilir aslında.

orgubot1.jpg

Accessorize ürünlerini tanıtmaya devam etmişken 2007 2008 kış sezonu koleksiyonlarına koydukları bu cici örgü botu önermemek olmaz :). İşte size örebileceğiniz tarzda rengarenk püsküllü sevimli örgü bot. Bengi’cim bu botu sana hediye ediyorum:).

12 Comments
  1. Çoook çok teşekkür ederim Yeliz’cim!! :)) Henüz görebildim, dün bakamadığım için üzgünüm! Hediyem şimdiden ayaklarımı ısıttı bileeee! Artık parçalanan fino terliklerimi kenara koyabilirim sayende ;D Yehuuuu!!! :D

  2. Çilek, aşkolsun bu sevilmezmi:)

    Bengicim,rica ederim:)bu tarz birşey örüp kışın evde giymek lazım! keşke örebilseydim:)Senin fino terlikler daha cici ama :))

  3. örgülü botlar bence evde giymek için çok uygun görünüyor ve renkleri şekilleri çok şeker bayıldım

  4. bu ayakkabilari nerden bulabiliriz ya cok begendim ????? yardimci olurmusunuz

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak