Örgü Saç Modelleri

lopez1

lopez2

justjared, fadedyouth

Jennifer Lopez gün geçtikçe kilo alıyor gibi. Şu kabarık topuzlardan yaptırayım diye hiç yanıp tutuşmuyorum. Saç örgü oluşu hoşuma gidiyor ama niyeyse saçımın tepesinde böyle kocaman bir topuz hiç hayal etmedim.

Aşağıdaki doğal ve sempatik örgüler ise bu yaz sezonunda yine tercih edilmeye başlandı.

sac-orgu-saclar

sac-orgu-saclar2

sac-orgu-saclar3

sac-orgu-saclar5

10 Comments
  1. saçlarımı bu sene sürekli ördüüüümmm:) hala örüyorum.. özellikle havuzda denizde örgü çok rahat ettiriyor insanı:) Ama balıksırtı yapmayı bir türlü öğrenemedim.. kendime balık sırtı örgü yapmak istiyorm :))

  2. leann rhymes ın örgüsünü çok beğendim kesinlikle çok şık durmuş yüzüne de çok gitmiş

  3. çok hoş örgüler gerçekten bende topuz modellerini sevmiyorum açık saça örgüler daha sempatik ayrıca sorularımızı hangi adrese yollamamız gerek ?

  4. böyle örgü topuzların nasıl yapıldığını anlatan siteler var mı acaba ? yardımcı olursanız çok sevinirim..

  5. Topuz konusunda aynı fikirdeyim.Onun dışında diğerleri hoş gözüküyor.Zaten kullandığım modellerde mevcut resimlerde.

  6. bence tam aksine zayıflıyo jenny.biliyosunuz ki doğumdan sonra duba gibi dolaşıyodu ortalıkta,yok yok şimdi iyi gözüküyo

  7. kıyafet, kalçaları ile üst bölgesini ne kadar dengeli göstermiş! bayıldım, çok da yakışmış.. ama o takma kirpikler, topuz, dore detaylı elbiseye küpe takılmaz ki. göz yormuş. küpesiz daha da harika dururdu eminim.

  8. günlük hayatta neredeyse hergün saçlarımın önünü örerek dolaşıyorum hem pratik,hem güzel hemde kesinlikle bu yaz sıcaklarında kahkülleri toplamanın en kolay yolu.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak