Örgü Topuz Modeli

topuz3

Sevgili Dilek, gelin saçlarıyla ilgili önerilerde bulunmamı istedi. Evlilik hazırlıkları kategorisinde saç modelleri mevcut. Onların haricinde gün gün öneriler sunmaya devam edeceğim. Jessica Alba ile başlıyorum.

11 Comments
 1. kadın güzel olunca saçıda güzel duruyor bu model çok şık bende ama sanki gelin saçı değilde davet yada günlük kullanım için güzel :))

 2. Sevgili Dilek,
  Sanırım evlilik hazırlığı içerisindesin.Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum.

  Konuya gelecek olursak; ben gelinlerde o sımsıkı topuzlardan hiç hoşlanmıyorum. Daha doğal ve daha dağınık modeller daha çok hoşuma gidiyor. Hatta açık saç bile düşünülebilir. Doğal bukleler şık saç aksesuarları ile tamamlanırsa hoş bir görüntü ortaya çıkabilir. Eğer dağınık bırakılmış saçlar çok sade olur diyorsan kesinlikle dağınık topuzları öneriyorum. Tabii bu gelinliğin modeline göre de değişebilir.

  Mutluluklar dilerim..Herşey gönlünce olsun..

 3. Gayet güzel duruyor bayılırım örgülü saça ama gelinlikte tercih meselesi bence açık saç daha hoş gözükür ;)
  şimdiden hayırlısı olsun Dilekcim…

 4. Son resim hariç hepsi çok yakışmış Jessica’ ya, çok tatlı bir yüzü var, her modeli kaldırıyor (sarı saç hariç)… Ben gelinlikte, doğal duran, hafif salaş modelleri çok seviyorum. Maşalı açık saç muhteşem oluyor gelinlikle, ama Jessica’ nın 1. resimdeki saçı da süper durur bence, çok sempatik, hoş bir model..

 5. dilekcim merhaba canım.ben de tuğçeme katılıyorum.artık topuzlar filan demode oldu bence.daha salaş modellere bakmanı öneririm.ama tabii model seçerken yüz hatlarında çok önemli.jessicanın saç modelini açıkcası çok beğendim.yüzü ufak tefek olduğu için her model yakışıyor bu hatuna gerçi de.ben olsam düşünebilirdim.hem sade hem de çok cici duruyor.

 6. ayy yelizcim bu kadar olur.. 10 gün sonra düğünüm var,dün bu modeli yazdırıp kuaförüme götürdüm gelin saçımı böyle veya buna yakın bişeyler istiyorum nasıl olur diye ;))gelinliğim helenistik olduğu için güzel olur dedi.

 7. belirtmeyi unutmuşum, bu model diye bahsettiğim 1.resimdeki yanlardan örgülü model :)

 8. kokosh cuğum tuçem güzel dileklerinize tşk ederim. tam bir arayış içerisindeyim. saç gelinlik dekorasyon mobilya… bu konuda yelizin sayfası bana çok yardımcı oluyor.
  gelin saçlarına dergilerden bakınca karar veremiyorum. nasıl duracağı konusunda çok kararsızım. o yüzden canlı fotolar bana daha ikna edici geliyor…
  yelize tşk ediyorum. yenilerini de bekliyorum

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak