Özgü Namal / 3. Yeşilçam Ödülleri

ozgun-namal1

3. Yeşilçam Ödülleri törenine katılan Özgü Namal, Özgür Masur’un tasarımı elbise giymişti.

ozgun-namal2ozgun-namal3ozgun-namal4ozgun-namal5

30 Comments
 1. özgü namal olacak yelizcim harf hatası yapmışsın sevgiler..

 2. bu hatuncuk iyi kilo almış galiba yaa çok çıtı pıtıydı şimdi biraz kadınsı olmuş ama yüzü güzel ışıl ışıl :))

 3. guzel olmus ama, yakısmıs dımı?:)Allahım bana kılo verme ve su kıyafetler olmasa da her kıyafetı duzgun tasımayı nasıp et..bayıldım yaa..yelız bu sıte benım favorılerımden en bırıncısı..ıyıkı varsın sen olmasan kendımı ıyıce soyutlamıs olucam herseyden…sevgıler

 4. burnunu yaptırdığını biliyorum ama başka bi yerinde estetik yok sanırım.. çok sevimli ama :)

 5. bununda göğüs kısmını beğenmedim ya :( rahatsız etti nedense beni cok yanlara kaymış :(

 6. Özgüde çıtır yüzüde çok güzel gerçektende kilo almış elbisesi hoş durmuş ama sanki bu elbise uzun değilde diz altında olsaydı bence çok daha güzel olacaktı sadece bu benim fikrim…

 7. renk ve saten seçimi başarılı ama göğüslerine o dekolte olmamış. daha farklı bir göğüs kısmı olmalıydı diye düşünüyorum. saç ve makyaj çok kibar durmuş, bir de sanırım kilo vermesi gerekli :)

 8. bu tarz göğüs dekoltesi her zaman göğüsleri büyük gösteriyor, ortalamanın üstünde göğüs ölçülerine sahip olanların tercih etmemesi gerekiyor bence. göğüs dekoltesi yayılınca vücudu da kilo almış gibi gözükmüş ama eminim çıtıpıtıdır hala..

 9. alışılmadık bir hava var görünüşte bence.. hanımın çiftliğinden çok etkilenmiş olmalı. kadınsı ve ucuz durmuş, mariah carey gibi
  amma da eleştirdim ha :)

 10. Özgü aslında minyon tipte bir kız,ama deseler ki bu kızı nasıl kadınsı gosterelim daha uygun bır kıyafet secilemezdi heralde.Kıyafeti cok guzel tasımış ayrıca kırmızı rujuyla butunluge hareket vermis.sevdim

 11. elbise güzel gerçekten. Belki resimden kaynaklıdır göğüs dekoltesinin o kadar yayvan görünmesi.. Bu saç modelini uzun saçlarından daha çok yakıştırdım ona :)

 12. normal yaşamında da dizinin etkisi devam ediyo sanki güllü katılmış törene.kırmızı mat ruj,eyeliner,fransız tarzı bi renk…ayrıca kıza senelerdir yapılan küçük erkek çocuk muamelesinden gına geldi tabii feminen stile zoraki bi yönelişi var.bi de ciddi ciddi doğa rutkay vücutlu olmuş bu kadın ya.Yeditepe İstanbulda izlerken hayatta inanmazdım böyle olacağına :)

 13. ben hayranım kendisine belkşde hep kendine benzetildiğim için daha da bi severim.. kilo almasına gelince dizi için para alarak kilo aldığını duymuştum.. her halükarda yüz güzelliğ yeter diyorum :))

 14. eski amerikan filmlerindeki aktris havasını yakalamaya çalışmış ama göğüslerde bir gariplik var ama çözemedim.

 15. burnu yapma değilse şahane bence.yüzü cok tatlı.ama gögüs kısmı çok yayık durmuş elbisesinin.ve saçlarını bir türlü sevemedim.uzun saç cok daha yakışıyor bence.şirin kız..!

 16. dizi cekımınden cıkıpta ole gelmiş gıbı duruyoo. makyaj ve saclar hiçç hoşş dıll

 17. sanırım dizi için kilo almış olmalı ,, enazından kamufle edici bi kıyafet seçseydi aldığı 3 5 kilo gözümüze batmıcaktı bile :) oyüzden yanlış seçim diyorum :)

 18. işte bir doğal çıtır biri daha ama elbise hiç yakışmamış daha şık olabilirdi daha kadınsı olmuş bu elbiseyle

 19. Yüzündeki masumiyet ve gülüşüü yeterr.. bıcır bıcır çıkmışş :)

 20. ayy çokk güzel bir kadınn ne giyse yaşıkırr çok tatlıı bnce:)

 21. biraz göbeklenmişiz sanırım.ayrıca bu kıyafet için özel bir tasarıma gerek yoktu iç çamaşırı satan dükkanlarda bu tarz saten gecelikler çok fazlaaa….

 22. merhabalar,
  cok elestırmıssınız bence kusursuz..kıloyu da dızı yuzunden almak zorunda kalmıs cunku daha kadınsı olması gerekıyormus o yuzden..oyunculuguna da hayranımm..

 23. ayrıca estetıge de hıc mı hıc ıhtıyacı yok.dogall guzell bu kız..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak