Paçalar İçeri

fotoğraflar: celebrity-gossip, just-jared

Her kış sayıları bir önceki kışa oranla oldukça fazla artan bir bayan stili olduğunu söyleyebiliriz. Hatta bu trendin 2010 yılı kış sezonunda bile devam edeceğini düşünüyorum. Bu trend yanılmıyorsam bir tek hafta sonları değil hafta içi işyerlerinde bile uygulanıyor. Tabiki bankalar hariç:) onlar açık ayakkabı bile giyemiyor. Bu akım önce çok itici bulunsada yaygınlaşmaya başladığından beri göze hoş gelmeye başladı. Kısa bacakta değilde orta ve uzun bacaklı hanımlarda daha güzel duruyor sanki.

13 Comments
 1. benimde haftasonları sıklıkla kullandığım bir tarz hafta içi iş yerinde klasik giyinmek zorunlu olduğundan büyük bir özlemle spor ve rahat kıyafetler giyebilmek için haftasonlarını bekliyorum :( orta ve uzun bacaklı olan bayanlara yakışıyor olması fikrine katılıyorum yelizcim kısa boyluları daha da kısa gösteriyor.

 2. Valla etmese de ben uygulamaya devam edeceğim sanırım çünkü özellikle yağmurlu havalarda çok kullanışlı oluyor.

 3. yelizcim dediğin gibi önceleri herkes garipseip beğenmemiş olsada şuan bi cok kişi bu bmoda akımını takıp edıyor bencede kimine yakısıyor kımıne yakısmıyor..

 4. Yelizcim banada sanki topuklu olmayan çizmelerle paçaların içeri girmesi daha hoş geliyo. Ama bende sadece hafta sonları giyebiliyorum

 5. 2deki hatuna süper olmuş..yelizcim merkez bankasında çalışan arkadaşım bırak açık ayakkabıyı,topuklu terlikle bile işe gidiyor..onlar daha süslü:))

 6. bende ilk başlarda bu durumu garipseyen biriydim zamanla gözüme hoş gözükmeye başladı bende kullanmaya başladım topuksuz uzun çizmelerimle dar pantolon ve taytlarımı giyiyorum.

 7. bence en çok ugg-skinny hoş duruyor hafif bol pantolon çizmeniniçine girdiğinde bence kötü bir görüntü oluşuyorr

 8. Çok seviyorum bu modayı!! :)

  Yeliz,bankadakiler hepimizden süslü.Kuzenim muhasebeci,bankada çalışıyor.Ondan biliyorum,mini etekler,topuklu terlikler… :D

  Evet,evet uzun bacakta çok hoş oluyor.. :)

 9. huhahaha:)tuçeme katılıorum!!özellikle saten aynı renk takım elbise giyenler bile war:)ama cidden uzun bacakta ayrı bi hoş duruo;)

 10. asla vazgeçemiyeceğim bir stil değil 2010 çok uzun süreler devam eder bu moda

 11. bu tarza bende bayılıyorum nefes hanımın dediği gibi keske hep içeride kalsalar topuklu cizme ve jean modası her zaman devam eder.
  ben çizmeleri temizlemeyi çok seviyorum

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak