Pantolon Üstüne Elbise Demiştim

zara-trf-mayis-013

zara-trf-mayis-016

zara-may00

Şubat ayında yaptığım bu haberde size pantolon üstüne elbise trendinin başlayacağından bahsetmiştim. Dün yayınlamış olduğum Zara’nın Mayıs Lookbook’undaki bu fotoğraflar dikkatinizi çekmiştir herhalde. Açık ayakkabı içine çorap giymeye nasıl alışıldıysa, bu trende de alışılacak mı dersiniz?

12 Comments
  1. uzun boy olmasi sart.aksi takdırde pantolon üzerne elbise oldugundan daha kısa gostrr

  2. çok kötü eskiden köylerde elbise altına pijama terlikve ayakkabı içine içine çorap giyilirdi tuaf tuaf bakardık şimdi köylerde daha modern giyiliyor ( ege den bahsediyorum)şehirlerde ise tam tersi hadi bakalım nereye doğru gidiyoruz bilmiyorum :))birde aklıma gelmişken lastik ayakkabi giyilir tarlalarda o da yağmur botu diğe giydirildi şalvarlı bir kadın gördüğümüzde köylü sehirde böylemi giyinilir diğe yadırgadıklarımız olmuşken şimdi en şık davetlerde bile giyiliyor :)))) işin enteresan tarafı bunu yadırgayanlar moda oldu diğe sırtından çıkarmayanlar…..:(((

  3. bu zaten kapri pantolon modasıyla beraber gelen, tanınmış kişilerin elbiselerine kıyamayıp orasını burasını değiştirip giymeleri sonucu tuniklerle dewam eden we tayt moda sı da gelince bir türlü gitmek bilmeyen bir akım… uzun süredir bu tarz görüntüler görüyorduk.. çoktan alışılmış gibi.. bu sene sonua doğru daha feminen kıyafetlerin giyilmesiyle etkisi azalacak die düşünüyorum bir dahaki yaza daha cici kızlar olacağız;)

  4. elbiseler çok güzel ama ben yinede kombinleri beğenmedim hoş durmuyor bence :))

  5. yelizicmm iyi hoşta sıcakta birini zor giyiyoruz biz burda ikisini birden taşımak çoook zor olacak. izmirlik bi moda değil bu :) yanıyo burası yanıyo :)

  6. Neden olmasın?
    Sonuçta skinny üzerine tunikten pek de bir farkı yok..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak