Londra Sokaklarından Pantolonlu Kombinler

Londra sokaklarında pantolonlu kombinleri bu videodan izleyebilirsiniz.Londra’da Türkiye’de olduğu gibi Topshop, Mango, Miss Selfridge ve Zara gibi markalar popüler.

10 Comments
  1. Kombinler güzel ama bizler daha bakımlıyız. Turuncu sandaletli kızın tırnaklarına dikkat ettiniz mi?

  2. Bütün kombinler birbirinin aynısı ve ben hiçmi hiç beğenmedim. Gamzemin dediği gibide çok bakımsızlar. Tamam yüzleri çok doğal ama saçları çok karmaşık. Belkide bizim yurdun kızları abartıyor. Valla öyle kızlar varki makyajdan teninin rengi belli olmuyor kıyafetlerde herşey abartı şöyle sadecik şık giyinen bakımlı olan birini görürsek ne şans. (misal Yeliz’in market alışverişine giderken giydiği çok sade, şık ve sevimliydi bayıldım ben o halde markete değil istanbul turuna çıkarım :))

  3. Ben seviyorum bu stili.. Yüksek bel pantolonlar ve rahatlık ön planda.. Yelizin market alışwerişindeki elbise de çok şık ve rahattı.. Topshop miss selfridge koleksiyonları genelde ön planda.. Bizde bence biraz abartılıyor ”bakım?”.. Bakımlı olmaktan anlaşılana bağlı.. Genel olarak daha bakımlıyız diyoruz ama onlardan daha çauk çöküyoruz bence.. Cünkü kimyasal ürünler vücudumuza çok fazla temas ediyor.. likit, ruj ve hafif bir allık.. bu, bnim makyaj anlayısım:)) herşey kararında olmalı :) kızlar cildimizi anlık düşünmemeliyiz, geleceğe yatırım da lazım di mi ama :)

  4. bence saç ve makyajda biz çok abartılıyız çoğumuz dışarı fönsüz maşasız çıkmıyor… her yere düğün ve parti havasında çıkıyoruz bunun dışında biz daha bakımlıyız gibi görünüyor…. biraz pis gördüm ingiliz hatunları…..

  5. ben hiç beğenmedim kızlar temiz gelmedi gözüme.bakım dediğin makyaj saç fön demek değildir benim anlayışımda.bence temiz olmalı saçları fönsüzde olsa parlak olmalı vs…

  6. saç bir bayani tamamlayan en önemli unsurdur,şahsen zewklerini beğendim bence oldukça şık olmuşlar lakin aynı özeni saçları içn de gösterselerdi o canıııımm kıyafetler çok daha güzel görünecekti:)

  7. ayy yaa o beyaz tenli kumral kız topshop topshop dedikçe içimin yağları eridi :(( genelde sanki çok kokoş değilde daha rahatlar gibi geldi bana çok makyaj yok saçlar doğal aslınds öyle olmak lazım da maşlalah bisler kokana olcaz die ölcez yani en azından ben :))

  8. pek hosuma gıtmedı, turuncu sandaletler pek gusel degıl, sac modellerı bısımkılerle aynı, takıları hosmusss sadeceeee

  9. Arkadaşlar burda gördüğümüz 2, 3 kişiyle tüm ingilizleri aynı kefeye koyup bunlar böyle şunlar şöyle diyemeyiz.Ben tatide fethiyedeydim ve ingiliz doluydu.Gerçekten çok hoşlar…

  10. Ay aksanları süper yaa oldum olası sevmişimdir İngiliz aksanını=) İngiliz kadınlar kalın kaş modasını yakından takip ediyor anlaşılan hepsi kalın kaşlı, pantolonları bence çok güzel çok da güzel taşımışlar favori kombinim topshop giyinen kahverengili kız… Straples giyen kızın takıları çok güzel.. Bence genel olarak sade ve şıklar…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak