Parıltılı Saçlar

Pantene Pro-V Global Saç Stilisti Sam McKnight, Milano Blumarine Moda Haftası kapsamında düzenlenen defilelerde yer alan modellerin saçlarındaki parıltılı dokunuşların, yaza damgasını vuracağını belirtti. Defileye katılan modellerin saçları, modern ve büyüleyici görüntüsüyle Blumarine koleksiyonunun metalik tekno ayrıntılarını tamamlayan bir tarzda şekillendirilmişti.

Sam Mcknight’tan Pantene Pro-V ürünlerini kullanarak saçlarınızda parıltılı yakalamanız için birkaç formül:
1. Bu görünümü sağlamanın temel şartı yeni yıkanmış ve kremlenmiş bir saçtır. Pantene Pro-V Aqua Light Şampuan ve Saç Kremi saçı ağırlaştırmadan beslediği için hafif bir sonuç elde etmenizi sağlar.
2. Aşırı şekillendirme nedeniyle yıpranmış saçlar için Pantene 2 Dakikada Yoğun Besleyici Saç Bakım Maskesi (ince telli saçlar için) veya Pantene 2 Dakikada Derin Onarıcı Saç Maskesi (normal-kalın telli saçlar için) ideal.
3. Pantene Hacimlendirici Köpüğü ıslak saça uygulayın ve tarayın.
4. Saçı, yüzden uzak tutarak ve yarı yuvarlık bir fırça kullanarak kurutun.
5. Saçları kuruturken, fön makinesiyle kurutulmuş her kısmı maşayla tutturun ve Pantene Hacimlendirici Saç Spreyi sıkın.
6. Kurutmayı bitirince kafanın ön bölümünde saçları ortada kabaca toplayın, sonra kafanın üst bölümünden 2-3 tutam saç alın ve geri tarayın, geri taranmış bölüme Pantene Hacimlendirici Saç Spreyi uygulayın ve fırçalayın ve son olarak parmaklarınızla karıştırarak görünümün doğal kalmasını sağlayın.
7. Saçın maşayla tutturulmuş bölümlerini açın ve yumuşak bir fırça kullanarak fırçalayın.
8. Son olarak Pantene Hacimlendirici Saç Spreyi kullanarak görünümü oturtun.

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak