Paris Hilton Ayakkabıları

parishilton2.jpg

Geçtiğimiz yıl Antebi Footwear ile bir anlaşma yapıp ayakkabı tasarımı yapan Paris Hilton tasarlamış olduğu ayakkabılarını tanıttı. Tanıtım sırasında Paris Hilton hayranları uzun kuyruklar oluşturmuşlar.
parishiltonayakkabilari-2.jpg
parishiltonayakkabilari.jpg

Paris Hilton ayakkabıları bu sitede 60$ – 80$ arasında satılıyor. Ayakkabıların fiyatları çok uygun. Genelde kendi giydiği ayakkabılardan oluşan koleksiyon yüksek topuklarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca ayakkabılar kendi ayak numarası 43’e kadar mevcut. Paris Hilton’un Türkiye’de satışa çıkan saatlerine, çantalarına şöyle bir yakından baktım da inanılmaz süslü, rüküş modeller ve gereksiz pahalı.

Geçtiğimiz günlerde güzellik yarışması için Türkiye’ye gelen Paris Hilton arabadaki bu görüntüsü ile objeltiflere yakalanmıştı.

parishilton1.jpg

Hilton bu kadar paraya bu kadar şöhrete bu nasırlı ayaklarına bir çözüm getirememiş. Ayrıca madem ayakların kemikli, nasırların var kapalı sade bir model giysen olmaz mı? Ayağını rahatsız edecek kadar topuklu ayakkabı giyip te işkence çekmenin ne anlamı var.

12 Comments
  1. iğreenç o kadar tobuklu giyersen oyle olur oh olsunnn ve de mankenlere o kadar topuğu giydiriyorlar sanki onların ayağına mı olan olucak iğrenç ötesi o kadar estetik bende olsa 1. dünya güzeli olurum yüzün her tarafı neredeyse estetik günah be…..

  2. ayakkabılar idare eder ama o kadar koca bir ayağa zaten anca bunlar olur yuuuuh paris hilton kendini bişey zannediyosun altı üstü bir mankensin bunu unutma!

  3. bende bu kadının ayakları niye bu kadar iğrenç diyordum 43 numaraymış ya bende kendi ayaklarım büyük sanıyordum.40 numarayı artık büyükten saymıyorum:)

  4. bence ayakkabılar çok güzel ve çooooook uygun leoparlı olan çok hoşuma gitti

  5. ayaklar gercekten çok kötü.. ayakkabılardan da siyah olanı ve pembe kapalı olanı beğendim..

  6. bence bu ayakkabıların bazzıları BEBE adlı markanın modellerini andırıyor :S
    özelliklede pembe olan model :)genede idare eder iştee :)

  7. bence paris hilton kendini bi halt zannedio. ayakları çok biçimsiz bn de 40 numara giyiyorum ama onunki gibi biçimsiz değil ayrıca böle gıcıkları nie paraya boğarlar anlamıyorum estetikle bişeye benziyo o kadar estetik bn de olsa miss turkey 2009 güzeli seçilirdim yuhhhhhh yani yuhhhh değmez bu gıcığa bu kadar düşmeye var mısın yok musuna da gelirken bi naz bi naz…. gelmesen de bişi kaybetmeyiz hani sinirrr şeyy küçük suratttt:D hahaha

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak