Paris Hilton Türkiye’de

parishilton21.jpgparishilton51.jpg

Paris Hilton Türkiye’ye Miss Turkey Güzellik Yarışmasında jüri üyeliği yapmaya mı geldi yoksa dansözlük öğrenmeye mi? Buyrun işte Asena ile birlikte dansözlük öğrenmeye çalışırken Paris’in görüntüsü. Maslak Tim Center’da düzenlenen yarışmaya birçok ünlü isim katıldı, kimler katılmış, kim ne giymiş merak edenler varsa Habertürk’ün bu sayfasından görebilir.

13 Comments
 1. Paris Hilton’un gelişi neden bu kadar olay oldu anlamadım Yelizcim :) Skandallar Kraliçesi Türkiyede diye hayat durdu sanki…

 2. Bazı yayın organları pek fazla basın kuruluşlarının ilgi göstermeğini yazmış bazısı da izdiham oldu demiş gözle görülür bir şey varki paris adından oldukça söz ettiriyor:)

 3. bu akşam izledim tv de ,odasında üstün değiştiriken kafasını duvara vurunca bir saat geç inmiş aşağıya…..:)

 4. paris miss turkey ile the sun, daily mail, e-online, people, instyle, justjared gibi sitelere haber oldu. özellikle kıyafetleriyle. yarışmayı düzenleyen kanal reklam konusunda bayağı iyi iş çıkardı :)

 5. paris hiltonun giydiği kıyafeti türk bir sunucuda giymiş aman paris hilton duymasın :)

 6. Ediz, Paris yakında tekrar gelir:)

  Peri, o kadar kapris olacak artık Paris bu:)

  Fashinn, benim de gördüğüm kadarıyla tanıtım üst seviyelerde parisi getirmek kimin aklına geldiyse bravo:)

  esra, aa hiç yakıştıramadım parise:)

 7. bi keresinde de bi türk sunucunun giydiği kıyafeti de pınar altuğ giymiş :D herkess bunu konusuyo haberiniz yok mu yoksa:D

 8. bacakları cok cirkin..bi sienna gelse, bi scarlett gelse daha hoş olur ama nerdeeeeee..haber degerleri düşük tabi :o

 9. bence bütün kızlar paris hiltonu kızkanıyor.Onun için ona bu sözleri sarf ediyorlar.Bence dünyanın kraliçesi kimse onu kızkanmasın.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak