Paris Hilton’un Pembe Bentley’i

Fotoğraflar: yeeeah.com

İşte Paris Hilton’un yılbaşı için kendine aldığı pahalı hediye. West Coast Customs firması tarafından Paris Hilton için özel tasarlanan Bentley’in değeri tam 200.000$.

30 Comments
 1. çok güzelmiş süper modifiye yapmışlar.ehhh ne diyelim güle güle kullansın.

 2. land rover’ı tercıhh ederm bazen parıs çok rukuş buluyormm bı karelerden onlrdn bazıları

 3. arkasında”parisim emmmee money bende”yazıomu:)modadan önce ve en eski merakım arabalar..arabaya yazık olmuş ki pembe delisim:)bukadar param olacak reventon alırdım..peeeh!!

 4. barbie’sinin arabasına özeniyomuş küçükken o yüzden böyle bir şey yapmış =)) çok şeker olmuş gerçekten ama

 5. tabi insanda bu kadar para olunca aklına ne renk gelir neyi isterse yaptırıyor :)) pembeyi çok severim ama arabada kötü durmuş beğenmedim ben..

 6. paris tarzıyla şöyle diyor : öyle çok param var ki napsam bitmiyoo o yüzden sürekli abartıyorum nasıl olsa her yaptığım olay bindiğim araba şekere benzemiş oyuncağa benzemiş umrumda değil önemli olan gündemden düşmeyeyim….
  bence çok vasat…

 7. :D ben paris in çalışıp kazandığını sanmıorum ona öle demezler
  ‘b ir dö nüm bost an y’an gel yato s man’ ;)

 8. Bence araba bu renkte çok çiğ durmuş.Ama para gani bunlarda o yuzden renk onlar ıcın onemlı dııl. bugun pembe yarın mavı sonra sarı arabaları olur:)

 9. ayyy!! çok güze…..:))) l aslında pembe ne kadar çirkin olur diye düşündüm açmadan önce ama görünce anladım !!! süper ya!

 10. Benim o kadar param olsa asla böyle bir arabaya binmezdim çok basit görünüyor çok çirkin hatta ötesi zaten paris hilton çok zevksiz …

 11. bence pembe arabanın içine ona uygun kıyafet gymek gerek bu 1.ikincisi o arabaya gtmemiş ustu acık bı araba olsa daha hoş olurmuş..3.su de resmen reklam:)parayı nereye harcıycaklarını bılmıolarya resmen kuduruyorum ya o parayla kaç çocuk doyardı surattakı ifadeye bak!!….

 12. aynen çıtçıt araba pembe olunca ona uygun giyinmek gerek =) arabası şekermiş

 13. :::: çok guzel aracı ama ben parisi isterim ya hatunu asaleti var malda var

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak