ParkBravo ile Online Alışveriş

ParkBravo‘da bu sezon büyük değişim yaşanıyor.Tasarımlarını çok beğendiğim Özlem Kaya ile 11 parçalık özel bir koleksiyon hazırlayan ParkBravo yeni sezon için de Hande Subaşı’yı reklam yüzü olarak seçti. Değişimi koleksiyonlarına yansıtan ve artık daha geniş bir kitleye hitap eden ParkBravo, online alışveriş sitesini de yayına aldı.

ParkBravo online alışveriş sitesinde 75 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA. Ayrıca Arkadaşlarını davet edenler de 20 TL kazanma fırsatı yakalıyor.

Sitede ParkBravo’nun yeni koleksiyonu ve Özlem Kaya’nın hazırlamış olduğu sınırlı sayıdaki koleksiyon dışında aksesuar, dekorasyon ve ev tekstili kategorisinde pek çok ürün yer alıyor. Ev dekorasyonu kategorisinde yer alan renkli yastıklara bayıldım ilk siparişim bu yastıklar olacak herhalde.

Şu an için %50 indirim fırsatı sağlayan ParkBravo sitesinde bluz ve elbiseler 69 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Ben bu tarz indirimleri genelde değerlendiremeye çalışıyorum. Siz de iş yerlerinizde kahvenizi yudumlarken Park Bravo’nun yeni sitesine bir göz atın mutlaka zevkinize uygun ürünler bulacaksınız. Ürünleri bu linkten inceleyebilirsiniz.

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak